BİM Apple Ürünlerini Ne Kadar Ucuza Satacak?

2
80

Dün itibariyle Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden biri olan BİM broşürü ortaya çıktı. Ortaya çıkan broşürlerle beraber BİM’in belli aralıklarla yaptığı satış kampanyalarına bu kez Apple ürünlerini ekleyeceği görüldü. Broşürlerin üzerinde yer alan bilgileri değerlendirecek olursak market zinciri kullanıcıların bir hayli ihtiyaç duyduğu Apple aksesuarlarını satacak. Bu aksesuarlar içerisinde Earpods kulaklıkları ilk sırada yer alıyor. Kulaklıklar bir yana dursun Apple ürünleri içerisine kablolarda dikkat çekecek. Şarj kablosu olarak satılan bu kabloları sunacak olan BİM’in, kablolar ve kulaklıklar için isteyeceği fiyatlarda broşürlerle beraber ortaya çıktı. Şimdi merak edilen market zincirlerinin ne kadar indirim yaptığı.

Apple Ürünlerinde İndirim Ne Oranda?

Broşür üzerinden değerlendirecek olursak Apple’ın ürünlerini BİM çok daha ucuza satacak. Earpods kulaklıklarıyla başlayacak olan dalgada kulaklıkların 55 TL gibi bir rakamla satışa çıkarılacağı açıklandı. Bu rakamlar orijinal Apple mağazalarında 129 TL olarak biliniyor. Bunun yanı sıra kablolarda da bir hayli indirim söz konusu.

BİM

Apple’ın kendi mağazaları üzerinden 2 metre uzunluğunda şarj kablosu 129 TL gibi bir fiyatla satılıyor. BİM tarafından yapılacak satışta ise bu rakamın 50 TL gibi bir seviyeye düşeceği açıklandı. Şu an için Apple’ın ürünlerinden başka bir serinin satışa çıkıp çıkmayacağını kesin olarak bilemiyoruz.

Fakat şimdiden bir hayli ucuza satılacağı ortaya çıkan Apple ürünlerinin epey ilgi çekeceği kesin. Satışların ise 11 Ağustos tarihinde başlayacağı belirtiliyor. Stokların sınırı konusunda da henüz bir açıklama yapılmış değil. Ayrıca ürünlerin tamamen orijinal olduğunun belirtildiğini de ekleyelim. Özellikle kulaklık konusunda ilgi büyük olacak gibi.

İlginizi Çekebilir: The Rock x Siri Dominate The Day Macerası Devam Ediyor

İLGİLİ HABER:  Life Clock: Ne Kadar Ömrünüzün Kaldığını Tahmin Eden Apple Watch Uygulaması

2 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?