BİM 2.nesil AirPods Satışına Başlıyor

0
81

2.nesil AirPods, Apple’ın ilk kablosuz kulaklık modelinin güncellenmiş versiyonu olarak sunulmuştu. Kutuları güncellenen ve ikinci nesil olarak yenilenen yeni kablosuz kulaklık modelinin oldukça yüksek satış rakamlarına ulaştığını görmüştük.

Her ne kadar şu sıralar AirPods Pro kulaklıkları daha fazla öne çıkıyor olsa da 2.nesil AirPods kulaklıkları da tercih edilebilecek alternatifler arasında yer alıyor. Özellikle kulaklıkların sürekli olarak kampanyalarla gündeme geldiğini görüyoruz. Son olarak BİM 2.nesil AirPods kampanyası düzenledi.

2.nesil AirPods BİM Marketlerde

Teknoloji ürünleri daha uygun fiyatlarla satışa çıkarak market zincirlerinden biri olan BİM, bu kez 2.nesil AirPods kulaklıkların satışını gerçekleştirilecek. Yeni yayınlanan aktüel ekiyle beraber satışların ne zaman başlayacağı ve kulaklıkların fiyatının nasıl olacağı da açıklanmış oldu. Yeni aktüel ekine baktığımız zaman kulaklık modellerinin 31 Ocak tarihinde satışa çıkarılacağı görülüyor.

31 Ocak tarihinde kablosuz kulaklıkların satışı başlayacak. Kısa süreliğine geçerli olacak olan kampanya için fiyatlar da açıklanmış durumda. Buna göre açıklanan fiyat 849 TL. Peşin fiyatına kulaklıkların 6 taksitle alınabileceğini de ekleyelim.

2.nesil AirPods

6 ay taksit imkanıyla alabileceğiniz kablosuz kulaklık modellerinin 2 yıl Apple Türkiye garantisi olduğunu da ekleyelim. Yani orijinal kablosuz kulaklıkların satışa çıkması söz konusu olacak. Merak edenler için kulaklığın özelliklerini de bir özet olarak hatırlatalım. Ayrıca bu modelin Apple üzerinden satışının devam ettiğini de söylemek gerekiyor. Kulaklık Apple üzerinden 1399 TL gibi bir rakamla satılıyor.

2.nesil AirPods Özellikleri

  • Tek tip kulaklık, sonradan ayarlanabilir başlıklar yok.
  • Hep Açık kullanım özelliği.
  • Yeni nesil H1 Apple çipi kullanılmış.
  • 5 saate kadar tek şarj ile dinleme süresi.
  • Şarj kutusuyla beraber dinleme süresi 24 saatten fazla.
  • Kablosuz şarj kutusu.

Son olarak kulaklıkların 31 Ocak tarihinde BİM mağazalarında satışa çıkacağını hatırlatalım. Ayrıca bu modelin satışları stoklarla sınırlı olacak. Bu nedenle kulaklığı tercih edecek olan kullanıcıların elini biraz çabuk tutması gerekebilir. Stok miktarının ne kadar olduğu konusunda bir açıklama yapılmadı.

Önceki İçerikiOS 13 FaceTime Hatası Çözümü
Sonraki İçerikiPhone 11 Pro Max Ön Kamera Puanları Açıklandı
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?