Ana Sayfa Apple Store Avrupa’nın En Büyük Apple Store’u İstanbul’da Açılıyor

Avrupa’nın En Büyük Apple Store’u İstanbul’da Açılıyor

0
3314

Apple Store, Apple resmi fiziksel mağazaları olarak biliniyor ama Türkiye’de bu mağazalar çok sınırlı. Sadece İstanbul’da iki adet mağaza var ve bu mağazaların kapasiteleri de belli. Fakat çok yakın bir zamanda bu durum değişiyor. Firma Türkiye’de yeni bir Apple Store daha açmaya hazırlanıyor.

Üstelik bu kez açılacak olan mağazanın önemli bir farkı olacak. Bu kez açılacak olan mağaza Türkiye’nin ve hatta Avrupa’nın en büyük mağazası olacak. Nerede açılacağı ve nasıl bir yapısı olacağı konusunda da bilgiler bulunan yeni merkez için çoktan iş ilanları da yayınlanmaya başladı.

İlginizi Çekebilir: YouTube iOS Sürümü için Güncelleme Yayınlandı

Yeni Apple Store Nerede Açılacak?

Bu kez yeni mağazanın İstanbul Anadolu yakasında olacağı söyleniyor. Hatta Caddebostan üzerinde bir mağaza olduğu ve mağazanın toplamda 4 katı olacağı da paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor.

Toplamda 4 katlı olacak olan bu yeni merkezde çalışmak üzerine de bazı iş ilanları açılmış durumda. Toplamda 17 farklı pozisyonda alımlar yapılacak ve mağaza sorumlusundan mağaza çalışanlarına kadar alım olacak.

Toplamda 17 kişi için açılan iş ilanları bir yana, şu an mağazanın ne zaman tamamlanacağı ve ne zaman açılış yapılacağı konusunda da kesin bir açıklama bulunmuyor.

Bir iddiaya göre merkezin ilk katı için inşaat tamamlandı ve yakın zamanda açılış için hazırlıklar da tamamlanmış olacak.

Apple Store

Zaten ilanların açılmış olması da yeni mağazanın yakın zamanda açılış yapacağını doğruluyor. İlk etapta 17 kişilik bir alım olacağını görüyoruz ama iddiaya göre burası Avrupa’nın ve Orta Doğu’nun en büyük Apple Store merkezi olacak.

Yani ilk etapta 17 kişilik bir alım yapılacak olsa da sonrası için yeni alımlar da yapılabilir. Bunun için de açılacak olan ilanları takip etmek gerekiyor.

Yeni mağazaların açılması Apple’ın yatırımlarını da arttıracağını gösteriyor. Zaten firmanın hemen hemen her ürünü ülkemizde satışa sunuluyor ama belki farklı servis hizmetleri ya da yenilenmiş ürünler gibi ürünler için de yeni yatırımlar yapılabilir.

YORUM YOK

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?