Apple’ın yeni oyuncakları tanıtıldı – 12 Eylül 2018 Apple Etkinliği

0
184

Apple bugün yeni ürünlerini tanıttı. Apple her yıl Eylül ayında yeni ürünlerini ve yazılımlarını tanıtıyor. Bugün de Apple birçok yeni ürün tanıttı. Sitemizde bunlara önümüzdeki günlerde yer vereceğiz. Bu yazımızda Apple’ın 12 Eylül etkinliklerinde neler tanıttığını listeleyelim istedik.

20:00 ‘da Apple Ceo’su Tim Cook ile Apple Eylül 2018 etkinlikleri başlatıldı.

Tim Cook

  1. Apple Watch Series 4 tanıtıldı.

Her yıl olduğu gibi tanıtımlara yine Apple Watch ile başlandı. Apple Watch akıllı saatlerinin son versiyonu olan Apple Watch Series 4 tanıtıldı. İşte yeni Apple Watch Series 4 özellikleri ve fiyatı

2. WatchOS 5 tanıtıldı.

Apple Watch için geliştirilmiş işletim sisteminin son versiyonu WatchOS 5 tanıtıldı. 17 Eylül’den itibaren yüklenebileceği ifade edildi.

3. iPhone XS tanıtıldı.

Gümüş ve Altın renkle gelen yeni iPhone XS tanıtıldı. 5.8 inç ekrana sahip iPhone XS suya ve toza dayanıklı. Büyük ekranlı olduğu halde X’den daha küçük bir gövde yapısına sahip. 1000 Dolar’dan başlıyor.

4. iPhone XS Max tanıtıldı.

6,5 inç ekranı ile geliyor. Şimdiye kadar yapılmış en büyük ekranlı iPhone. A12 Bionic işlemcisine sahip. Çinde çift sim teknolojisi ile gelen iPhone XS’de 12 MP çift kamera var. iPhone XS Max’ın fiyatı 1100 Dolar’dan başlıyor.

5. iPhone X(R) Tanıtıldı.

Değişik renk seçenekleri ile tek arka kameralı iPhone X(R) tanıtımı yapıldı. 6.1 inç’li liqued retina ekranı var. Şarjı iPhone 8 Plus’a göre 1.5 saat daha fazla dayanıyor. A12 Bionic işlemci kullanılıyor. Boyutu iPhone 8 Plus’dan daha küçük ama ekran boyutu daha iyi. 1080P 60 FPS ön kamera ile çekim yapabiliyorsunuz. Sterio ön hoparlörü var.

iPhone X(R) Amerika satış fiyatı 750 dolar. 26 Ekim’de satılmaya başlanacak.

 

 

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?