Apple’ın Yeni 5W USB Güç Adaptörü İngiltere Apple Online Store’da Satışa Sunuldu

0
812

Apple Watch’un teslimatlarına dün başlandı ve Amerika başta olmak üzere dokuz ülkede şuan da kullanıcılar ürünlerini teslim alıyorlar. İngiltere’de bu ülkelerden bir tanesi. İngiltere’de bir kullanıcı Apple Watch’unu teslim aldıktan sonra kutu açılımını paylaştı ve bir detay göze çarptı. Apple’ın yeni 5W güç adaptörü ortaya çıktı.

Özellikle seyahatlerde işinizi kolaylaştıracak olan güç adaptörünü katlanabilir uçları ile taşımak çok kolay. Yeni 5W güç adaptörü kısa bir süre sonra İngiltere Apple Online Store üzerinden satışa sunuldu. Katlanabilir yapısı ile yenilenen güç adaptörü şuan için Singapur, İrlanda, Birleşik Krallık, Malezya, Hong Kong başta olmak üzere pek çok yerde kullanılabilir durumda.

Yeni katlanabilir uçlu USB güç adaptörü Apple Watch’un şarj edilmesinin yanında iPhone, iPad için de kullanılabilir. İngiltere Apple Online Store üzerinde fiyatı şuanda 25,00 £ yani yaklaşık 103 TL. Elbette ki üç uçlu olan bu yeni USB güç adaptörü ülkemizde kullanılamıyor ancak Apple’ın iki uçlu yeni modelleri de bu şekilde yenileyerek Türkiye başta olmak üzere pek çok ülkede satışa sunması söz konusu.

İngiltere Apple Online Store’da ürünü görüntülemek için buradan devam edebilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?