Apple’ın Sanal Gerçeklik Gözlüğü Satışa Çıkarıldı !

1
689

Geçtiğimiz günlerde Apple‘ın sanal gerçeklik gözlüğü için bir ekip kurduğu ve çalışmalara başladığına dair bir haber yayılmıştı. Bu haberin üzerinden sadece bir kaç hafta geçmişken Apple bu kez sanal gerçeklik gözlüğünü satışa çıkardı bile.

Apple Sanal Gerçeklik Gözlüğü Ne Kadar ?

Ürün şuanda Apple’ın resmi sitesinde online mağazada satışa sunulmuş durumda. Yurtdışı için 29.95 Dolar‘dan satılan ürünün Türkiye fiyatının ne olacağına dair bir bilgi malesef şuanda yok. Apple’ın sanal gerçeklik gözlüğünün satıldığı adres ise burada.

Apple’ın yeni çıkardığı ürünlerini tanıtım etkinlikleriyle duyurduğunu biliyorduk ancak bu kez Apple sanal gerçeklik gözlüğü için aynı şeyi yapmadı ve ürünü doğrudan satışa çıkardı. Mart ayında düzenlenecek olan tanıtım etkinliğinde sanal gerçeklik gözlüğüne yer verilip verilmeyeceği ise halen netlik kazanmış değil.

Apple Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Apple Sanal Gerçeklik Gözlüğü Hangi iPhone Modelleriyle Uyumlu ?

Apple’ın sanal gerçeklik gözlüğünü kullanabilmeniz için iPhone 5 ya da daha yeni bir iPhone’a ihtiyacınız olacaktır. Sanal gerçeklik gözlüğü iPhone’un hem işlemcisinden hem de ekranından faydalanıyor.

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?