Apple’ın 2021 Mart Etkinliği için Tarih Gözüktü 

0

Apple’ın Mart ayında bir tanıtım yapıp yapmayacağı tartışılan konular arasında yer alıyor. Bir kesim analistler Mart ayında tanıtım yapılacağını söylemiş olsa da yakın zamanda bu iddiaları yalanlayan açıklamalar gelmişti. Aradan geçen haftalar sonrasında sonunda Mart ayına girdik ve yine bir açıklama daha geldi.

Bu sefer Çinli iddialı bir kaynak olan Kang, yeni etkinlik için tarih paylaşımı gerçekleştirdi. Yapılan paylaşımda ne zaman etkinliğin düzenleneceği konusunda da bilgi verildi.

İlginizi Çekebilir: WhatsApp Sohbet Yedekleri için Yeni Bir Şifreleme Özelliği Getiriyor

Apple, 23 Mart Tarihinde Etkinlik Düzenleyebilir

Kang kaynağından gelen bilgilere göre Apple Mart ayı içerisinde bir tanıtım yapacak. 23 Mart tarihinde bir tanıtımın olacağı söylenirken, bu tanıtımda hangi ürünlerin sunulacağı konusunda da bazı tahminler var.

Buna göre markanın etkinlik kapsamında yeni bir iMac ile tanıtıma başlaması bekleniyor. Mevcut olan iMac modelinin satışlarının durdurulması da bu iddiaları güçlendiriyor. Yeni bir iMac ile daha iyi donanımların sunulması söz konusu olabilir. Özellikle M1 serisi işlemcilere geçiş yapılabilir.

Bu modellerin dışında, iPad Pro serisinin yenileneceği de iddia ediliyor. Yeni bir AirPods modelinin geleceği ve bir de AirTags akıllı rozet aygıtının tanıtılacağı iddiaları var.

Apple, 23 Mart

Tabii ki Mart ayında tanıtım yapılacağı yönünde hale kesin bilgiler yok. Apple bu konuda çok sessiz kalmaya başladı. Analistlerin söyledikleri tarihler de sürekli olarak değişiyor. Kang tarafından gelen tarih bu konuda önemli olan bir tarih.

Çünkü bir kesim analistler de Mart sonuna doğru yeni bir tanıtım etkinliğinin olacağını söylemişti. Paylaşılan tarih çok geç bir tarih olmadığı için fazla beklememize de gerek kalmayacak.

Birkaç hafta içerisinde hangi ürünlerin geleceğini göreceğiz. Birkaç gün içerisinde ise etkinliğin olup olmayacağı konusunda daha detaylı bilgiler elde edilecektir. Sonuçta Apple’ın yaklaşan bir etkinlik için davetiye paylaşması olası olacaktır.

Önceki İçerikWhatsApp Sohbet Yedekleri için Yeni Bir Şifreleme Özelliği Getiriyor
Sonraki İçerikiOS 14.4.1 Yayınlandı! Nasıl Değişimler Oldu?
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?