Apple’dan Eğlenceli Bir iPhone 12 Videosu Daha Geldi

0
87

iPhone 12 akıllı telefon modeli için reklam çalışmalarının hızlandırıldığını belirtmiştik. Apple reklam çalışmalarına hız vererek yeni akıllı telefonlar için öne çıkan özellikleri daha fazla vurgulamaya başladı.

Bunun için geçen hafta yayınlanan bir videodan da söz etmiştik. Yayınlanan videoda mutfakta yemek yapan ve iPhone akıllı telefonlarından da tarih alan bir adam konu ediniliyor ve telefonun başına gelenlere ne kadar dirençli olduğu paylaşılıyordu.

İlginizi Çekebilir: AirPods 3, Nisan Ayındaki Etkinlikte Olmayacak İddiası

iPhone 12 için Seramik Korumasına Bayağı Bir Vurgu Yapılıyor

Bu sefer gelen videoda ise yine benzer bir konu ele alınıyor ama farklı bir şekilde ele alınıyor. Yine odak noktası telefonların ne kadar dayanıklı olduğu. Fakat bu kez konu mutfakta geçmiyor da sokakta geçiyor.

Aslında başımıza en sık gelen konu üzerine bir video hazırlanmış da diyebiliriz. Videoda bir kadın yürürken iPhone 12 akıllı telefonuyla da görüşme yapıyor. Telefonla görüşme yapan kadın, bir süre sonra telefonu elinden kaydırıyor ve telefon düşme pozisyonuna geçiyor.

Her ne kadar kadın telefonu elinde tutmak için büyük bir uğraş verse de telefon belli bir yükseklikten yere yapışıyor.

Normalde eski modellerde ekranın çatladığını görebileceğiniz bir düşüş gerçekleşiyor. Ama iPhone 12 akıllı telefonu ekranının üzerine düşüyor olsa bile en ufak bir sorun yaşanmıyor.

Kadın yeniden söz konusu akıllı telefonu yerden alıyor ve hiçbir şey olmamış gibi akıllı telefonda görüşmesine devam ediyor.

Apple’ın tamamen seramik koruma kalkanına odaklandığı videoda telefonun diğer serilere karşı da ne kadar dayanıklı olduğu gösterilmekte. Zaten seramik kalkan üzerinde yoğun bir şekilde durulmasının nedeni de bu teknolojinin ne kadar başarılı olduğunu anlatmak.

Apple bir nevi ben iddialıyım ve bunu da kullanıcılarıma anlatmak istiyorum diyor. Bunun için de ardı ardına dayanıklılık odaklı videolar paylaşılıyor. Daha önceki mutfak videosu için de aynı şey geçerli olmuştu.

Yine o videoda da Apple’ın odak noktası seramik kalkan dayanıklılığıydı. Sadece işin reklamlarda kaldığını da söylemeyelim. Bu zaman kadar yapılan sağlamlık testlerinde de seramik kalkan gerçekten 4 kata kadar daha iyi bir dayanıklılık ortaya koydu.

Önceki İçerikAirPods 3, Nisan Ayındaki Etkinlikte Olmayacak İddiası
Sonraki İçerikIntel’den Şok Apple Açıklaması Geldi
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?