Apple’dan Eğitim İçin Mac Kampanyası

0

Apple, okula geri dönüş kapsamında bir kampanya başlattı. Siparişe göre yapılandırılan modeller dahil yeni bir iMac, MacBook, MacBook Pro, MacBook Air veya Mac Pro satın aldığınızda, 1 adet Beats Solo2 Kulaklık (Mat Siyah, Mat Beyaz, Mat Kırmızı, Mat Mavi, Mat Gri veya Mat Pembe) hediye ediliyor.

Bu promosyonun bir parçası olarak Beats Solo2 Kablosuz kulaklık almayı seçerseniz, kulaklığın satın alma fiyatı için anında uygulanan krediden sonra kalan bakiyeyi (300 TL) ödemeniz gerekecek. Apple, Mac mini ve yenilenmiş Apple Bilgisayarların bu promosyon için uygun olmadığını belirtti.

Ekran Resmi 2015-08-07 11.34.26

 

Satın alma işlemleri, 7 Ağustos 2015 ile 18 Eylül 2015 (dahil) arasında Eğitim Sürecindeki Bireyler için kampanyaya katılan bir Apple Store’dan veya kampanyaya katılan bir Apple Online Store’dan yapılmalıdır.

Bilgisayarını yenilemek isteyenler veya Mac’e geçiş yapmak isteyenler için oldukça güzel bir fırsat olduğunu düşünüyoruz.

Önceki İçerikApple’ın İş Görüşmelerinde Sorduğu İlginç Sorular
Sonraki İçerikiOS 9 Beta 5’le Birlikte Gelen Yenilikler
2009 yılında başladığı web serüvenine TechnoMoji.com ile birlikte devam eden yazar Elektrik Elektronik Mühendisi olup, evlidir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?