Apple Yenilenmiş Apple Watch 6 ve Apple Watch SE Satıyor

0
1008

Apple’ın yenilenmiş ürünlerle ilgili olan özel bir politikası var. Marka başta iPhone akıllı telefonlarının olmak üzere birçok ürününün yenilenmiş olan versiyonlarını satışa sunmakta. Zaman zaman birçok ürün kategorisinde yenilenmiş ürünlerin doğrudan satışa çıktığını görüyoruz. Fakat dediğimiz gibi daha çok tercih iPhone modellerinden yana oluyor. Bu kez ise durum değişecek. Bu sefer yenilenmiş Apple Watch 6 ve SE modellerinin satışlarının başladığı duyuruldu.

İlginizi Çekebilir: iPhone Sahiplerine Huawei Watch GT 2 Müjdesi

Yenilenmiş Apple Watch 6 ve SE Modellerinin Fiyatları Nasıl?

Yenilenmiş akıllı saat modelleri, adı üzerinde yenilenmiş olan ürünler. Saatlerin üzerinde yer alan kozmetik sorunlar ve sistematik sorunlar gideriliyor. Bu sorunların giderilmesi sonrasında, neredeyse sıfır hale getirilen akıllı saatler satışa çıkıyor.

Bu sene sunulan yenilenmiş model Apple Watch 6 ve Se modellerinin fiyatlarına gelince, çok büyük bir düşüş göremiyoruz. İki akıllı saat modeli için de 40 ile 100 dolar arasında indirimler söz konusu. En büyük indirimi olduğu akıllı saat modeli, Seri 6 modelindeki paslanmaz çelik kasada.

Bu kasanın yenilenmiş olan versiyonun da 100 dolarlık bir indirim söz konusu. Bunun dışında kalan 6 serisi modellerde genelde 60 dolarlık bir indirim söz konusu gibi gözüküyor.

yenilenmiş Apple Watch 6 ve SE

SE serisinde ise maksimum olarak 40 dolarlık bir indirim var. Yenilenmiş olan akıllı saat modellerinde en çok dikkat çeken şey ise çeşitlilik durumu. Yenilenmiş olan serilerde genelde her model satışa sunulmuş. Stoklarda hangi model varsa ya da stoklarda hangi renk varsa o satışa sunuluyor.

Bu sefer ise ürün çeşitliliği biraz daha fazla. Daha fazla renk seçeneği ve daha fazla boyut seçeneği var. Apple’ın satışları tabii ki yine ABD ile sınırlı. Yenilenmiş ürünlerin en büyük sıkıntısı zaten dünya genelinde değil de çok dar bir pazarda satılıyor olması.

Ülkemizde de bu modelleri görmek çok mümkün değil. iPhone için de aynı şey geçerli Apple Watch modelleri için de aynı şey geçerli. Bölge konusunda değişen çok bir durum söz konusu değil.

Önceki İçerikiPhone Sahiplerine Huawei Watch GT 2 Müjdesi
Sonraki İçerik2021 iPad Pro İncelemesi – Özellikleri ve Fiyatı
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?