Apple Yeni Tanıtıma Hazırlanıyor – Hangi Ürünler Gelecek?

0
2816

Apple, bu yılın sonunu dolu dolu geçirdi. Apple Watch tanıtımı geldi. Arkasından yeni tabletler geldi. iPhone 12 ve yeni Mac modelleri geldi. Sizin anlayacağını yıl bir hayli dolu geçti. Fakat anladığımız şu ki henüz Apple için yılın sonu gelmedi.

Firmanın atacağı son bir zar daha var gibi gözüküyor. İddialara göre firma yeni bir tanıtım daha yapacak. Yıl bitmeden yapılacağı söylenen tanıtımda hangi ürünlerin geleceği konusunda da bazı tahminler var.

Apple Tanıtımı Ne Zaman?

Apple’ın çalışanlarına gönderdiği mailler içerisinde yer alan bilgilere göre firma 8 Aralık tarihinde yeni bir tanıtım yapacak.

8 Aralık itibariyle yapılacak olan tanıtım için ürünlerin fiyatlarının güncellenmesi ve bazı düzenlemeleri yapılması için çalışanlarına mailler gönderdiği söylenen Apple, bu tanıtımla beraber önemli bazı yeni ürünleri de ortaya çıkaracak. Peki firma hangi ürünlerin tanıtımını yapacak?

Apple

Bunun için bir listeleme yapmamız gerekiyor. Aslında bu ürünler uzun süredir konuştuğumuz ürünler.

  • Bul uygulamasıyla bağlantılı çalışacak olan AirTag cihazı
  • Oyun kolu destekli yeni bir Apple TV modeli
  • Airpods Studio adı verilen yeni bir kafa üstü kulaklık modeli
  • Yeni kulaklık ile kullanılabilecek olan yeni aksesuarlar. Kılıf, saklama kutusu gibi.

Yılın son Apple etkinliği olacağı söylenen bu etkinlik için beklenti dediğimiz gibi 8 Aralık tarihinde duyurunun yapılması. Koronavirüs nedeniyle yine bu etkinliğin de bant kaydı olacağı söyleniyor.

Tanıtılacak olan ürünler bu yıl sonu mu gelecek yoksa ürünlerin satışa çıkması için önümüzdeki seneyi mi bekleyeceğiz bunun için de tanıtımı görmek gerekecek. Bakalım yıl sonu sürprizlerinde nelerle karşılaşacağız?

Önceki İçerikApple, iPhone 6 ve iPhone 6s Kullanıcılarına 60 Euro Geri Ödeme Yapabilir
Sonraki İçerikMat Siyah MacBook Modeli için Hazırlıklar Başladı
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?