Apple WWDC 2017 için Sistemlerini Güncelledi

0
74

Attığı adımlarla adından her dönemde söz ettirmeyi başaran Apple’ın en büyük etkinliklerinden biri için artık sayılı günler kaldı. 5 Haziran tarihinde düzenlenecek olan WWDC 2017 etkinliğiyle beraber markanın yeni seri birçok ürününün ortaya çıkması da bekleniyor. Bu noktada bir yandan da Apple’ın hazırlıklarının devam ettiğini de belirtelim. Özellikle bu sene açılış konuşmasını dahi canlı yayınla yeni oluşturduğu sayfadan vermesi beklenen Apple’ın bunun içinde hazırlıklarını sıklaştırdığı da belirtiliyor. İlk olarak markanın dediğimiz gibi yeni bir sayfa oluşturduğunu gördük. Apple’ın oluşturduğu bu sayfa üzerinden artık WWDC 2017 etkinliğini canlı yayınlaması bekleniyor.

WWDC 2017 Hazırlıkları Tam Hız Devam Ediyor

Bunun dışında markanın WWDC 2017 etkinliği için App Store üzerinden yayınladığı WWDC uygulamasını da güncellediğini gördük. Bu şekilde kullanıcıların akıllı telefonları üzerinden de etkinlikleri takip etmesini sağlayacak olan markanın, tanıtımını yapacağı tüm ürünlerin özelliklerini de bu sayfalar üzerinden paylaşması bekleniyor.

WWDC 2017 ios 11

Anlık olarak etkinliğin herkes tarafından takip edilmesini sağlayacak olan gelişmenin yanı sıra markanı bir yandan da Apple TV için özel bir çalışma yaptığını gördük. Apple TV üzerinden de kullanıcıların WWDC 2017 etkinliğini canlı olarak sunacağının bilgisi verildi. Apple bir yandan yeni ürünlerini hazırlarken bir yandan da etkinliği nasıl sunacağı konusunda çalışmalar yaparken WWDC 2017 etkinliğinde nasıl ürünlerin tanıtılacağı da neredeyse netlik kazandı.

WWDC 2017 Etkinliğinde Neler Göreceğiz?

Etkinlikte Apple’ın tanıtmasını beklenen yeni ürünleri içerisinde ise birçok özel teknoloji bulunacak. Öncelikle markanın iOS 11 işletim sistemine geçiş yapacağı ve etkinlikten sonra bu işletim sisteminin beta sürümünün de yayınlanacağı belirtiliyor.

Bunun dışında tanıtımı yapılması beklenen bir diğer ürünün ise yeni Siri hoparlör olması bekleniyor. Bu ürün hakkında da çok bir bilgimiz yok. Bunun dışında MacBook Pro modellerinin de yenilendiğini göreceğiz. En büyük yeniliğin iPad 10.5 inç tabletlerinde olması beklenirken Apple Watch akıllı saatlerinin yeni serisi içinde sürprizlerinin olabileceği konuşuluyor.

Tüm bu bilgilerle beraber WWDC 2017 sayfasını görüntülemek isterseniz bu bağlantıya da göz atabilirsiniz.  

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?