Apple Watch’ın Üretimi Hızlandırılıyor

0
464

Pek çok Apple kullanıcısı sabırsızlıkla ya sipariş verdikleri Apple Watch’ın teslim edilmesini bekliyor ya da ülkemizde de olduğu gibi Apple Watch’ın biran evvel satışa sunulmasını istiyor. Apple’ın bu şekilde müşteri isteklerini sınırlı olarak cevap vermesinin ardından ki neden tümüyle Apple Watch’ın üretiminde yaşanan problemler. Ve nihayet bu yaşanılan sorunlar çözülüyor ve Apple Watch’ın üretimi artık daha da hızlı hale geliyor. Elbette ki bu durum şimdilik doğrudan Apple Watch’ın satışa sunulduğu ülkelerdeki siparişleri etkileyecek ve yakın zamanda Apple Watch, daha geniş bir pazara en nihayetinde açılma şansını yakalayacak.

Bu yeni haberin arkasında Apple’ın akıllı saatinin üretiminde destek aldığı baş tedarikçisi Quanta’nın başkan yardımcısı CC Leung’in yapığı bir dizi açıklamalar yer alıyor. Leung’in yaptığı açıklama göre Quanta uzunca bir süre işci sorunu yaşadı ve bu sorun artık çözüldü. Hatta bu sorunun çözülmesiyle birlikte Apple Watch’ın ön siparişlerindeki uzun süreli teslimat süreleri çoğu modelde geriye çekildi ve yakın zamanda uzun süredir beklenilen modern tokalı ve deri kayışlı uzay grisi Apple Watch‘ların da teslimatlarına başlandı.

Haber ne kadar heyecan uyandırıcı olsa da Apple’ın müşteri memnuniyetini sağlamak adına mevcut siparişlerin teslimatını yapmadan aralarında Türkiye’nin de yer ikinci dalga ülkere açılma planı yok. Ancak bu yeni haberle birlikte Apple Watch’ın yakın zamanda daha geniş pazara açılmasını beklemek oldukça yüksek ihtimaller arasında yer alıyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?