Apple Watch için 3 Yeni Video Yayımlandı

0
676

Apple bugün, Apple Watch için tasarlanmış, üçüncü taraf uygulamaları vurgulayan üç yeni videoyu YouTube üzerinden yayımladı. On beşer saniyelik videolarda, müzik, fitness ve seyahat üzerinde durularak, bu üç kategoriden uygulamalar Apple Watch üzerinde gösteriliyor.

Videolarda uygulamalar, klasik Apple Watch ana ekranında simge olarak gösteriliyor ve yine uygulamaların büyütülmüş simgeleri Apple Watch’ın ana ekranında yer alarak kısa bir vurgu yapılıyor.

İlk videoda, müzik uygulamalarına vurgu yapılıyor. Şarkı bulma uygulaması Shazam ve bilet satın alma uygulaması StubHub hızlı bir şekilde gösteriliyor.

İkinci videoda, spor uygulamalarına vurgu yapılıyor. Nike+ gibi kendini kanıtlamış olan birkaç tane spor uygulaması yine Apple Watch ana ekranında simge olarak gösteriliyor.

Üçüncü videoda, seyahat uygulamalarına vurgu yapılıyor. Expedia, Uber, Yelp gibi seyahat konusunda yardımcı uygulamalar Apple Watch üzerinde gösteriliyor.

Apple’ın yeni ve kısa reklam filmlerinde, Apple Watch için üçüncü taraf uygulamalar kullanılmış. Daha önce yayımlanan dört reklam filminde seyahat, aile içi iletişim dahil olmak üzere cihazın farklı kullanım alanları üzerinde durulmuştu.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?