Apple Watch Türkiye Hariç 7 Ülkede Daha Satışa Sunuluyor

0
1142

Apple ABD’de mağaza rezervasyonları ile aldığı Apple Watch siparişlerini göndermeye başladı. Ama raporlara göre kimi mağaza siparişleride gönderimler halen söz konusu değil. Yani henüz siparişlere cevap tam olarak verilemiyor. Buna rağmen Apple’ın kıdemli operasyon başkan yardımcısı Jeff Williams, yakın gelecekte Apple Watch’ın 7 ülkede daha satışa sunulacağını belirtti ama net bir tarih vermedi.

Apple Watch’ın daha fazla müşteriye ulaştırılacağı için mutluluk duyduklarını dile getiren Jeff Williams, daha fazla Apple Watch siparişi için ilerleme kaydettiklerini belirtti ve müşterilerin göstermiş olduğu sabırdan ötürü teşekkür etti.

Buna göre Apple Watch, 26 Haziran’dan itibaren; İtalya, Meksika, Singapur, Güney Kore, İspanya, İsviçre ve Tayvan olmak üzere 7 ülkede de daha Apple Store’larda ve Apple Online Store’larda satışa sunulacak. Bu ülkelerin arasında Türkiye’nin yer almıyor olması ise gerçekten oldukça ilginç. Tahminlere göre henüz ülkemizde Apple Watch’a yeterli ilgi gösterilmiyor ve Apple bu ilgiye göre bir planlama yapıyor. Apple Watch’ın bu durumda ülkemizde satışa sunulması için en azından 1-2 ay daha beklenilmesi gerekeceğini üzülerek dile getiriyoruz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?