Apple Watch Series 6 ve Watch SE Türkiye’de Satışta

0
226

Akıllı saatlerini iki ayrı modelle yenileyen Apple, 15 Eylül sonrasında Apple Watch Series 6 ve Watch SE modelleri için satış sayfalarını oluşturmuş ama iki saat için de satışları başlatmamıştı. 13 Ekim iPhone etkinliğinden sonra beklediğimiz satış haberi için adımını atan Apple, Apple Watch Series 6 ve Watch SE Türkiye satışını başlattığını duyurdu.

Şu an için iki akıllı saati de satın alabiliyorsunuz. Tabii ki burada bilmeniz gereken saatlerin hangi versiyonlarının Türkiye’de satışta olduğu ve fiyatların nasıl değiştiği. Bu yazımızda hem hangi versiyonlar satışa çıktı hem de satış fiyatları nasıl değişiyor buna bakacağız.

Apple Watch Series 6 ve Watch SE Türkiye Fiyatları

Ele alacağımız ilk akıllı saat modeli Apple Watch Series 6 olacak. Yeni serinin tanıtılan tüm renkleri satışta. Satışta olan renkler; lacivert, kırmızı, gümüş, altın rengi ve uzay grisi. Bunlara ek olarak Nike spor kordonlu seçenekler de var. Bu seçeneklerde ise sadece gümüş renk ve uzay grisi renk seçenekleri bulunuyor.

Saattin tüm renkleri için fiyatlar ise sabit. Fiyatlarda herhangi bir değişiklik söz konusu olmuyor. Sadece kasa boyutlarına göre iki farklı fiyat var.

  • Apple Watch Series 6 – 40 mm – 3.799 TL satış fiyatı
  • Apple Watch Series 6 – 44 mm – 4.049 TL satış fiyatı.

Apple Watch Series 6 ve Watch SE

Bu modellerin siparişi halinde 1-2 hafta içerisinde gönderimin yapılacağı gözüküyor. Tabii ki bunlar Apple’ın satış sitesi üzerinden yapılacak olan alışverişler için geçerli.

İkinci model ise Apple Watch Series SE modeli. Bu ikinci model daha uygun fiyatlı satılan model ama satışlarda bir fark yok. Aynı dönemde satışlar başladı. SE modelinde ise üç farklı renk seçeneği var. Altın rengi, gümüş rengi ve uzay grisi renk seçeneği. Yine SE için de Nike özel modelleri var. Fiyatlar şöyle;

  • Apple Watch Series SE – 40 mm – 2.699 TL
  • Apple Watch Series SE – 44 mm – 2.949 TL

Apple Watch Series 6 ve Watch SE

SE modellerinde ise siparişlerin sadece 1 gün içerisinde gönderileceği yazıyor. Tabii ki bu da yine Apple’ın sitesi için geçerli olan bir rakam.

Önceki İçerikApple Store’da Sonos, Bose ve Logitech Kulaklık Satışları Durdu
Sonraki İçerik8.nesil iPad Türkiye’de Satışa Çıktı – Versiyonlar ve Fiyatlar
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?