Apple Watch Series 6 Black Unity Özel Versiyonu Duyuruldu

0
166

Apple Watch Series 6 Black Unity, hiç beklenmedik bir şekilde sürpriz yapılarak duyuruldu. Online olarak yapılan basit bir duyuru ile ortaya çıkarılan yeni akıllı saat, sanıldığı gibi yeni özelliklerle gelen bir akıllı saat değil.

Bunun yerine özel olarak sunulmuş ve belli bir tema üzerine hazırlanmış bir akıllı saatle karşı karşıyayız. Apple Watch Series 6 ile birebir aynı olan akıllı saat için ne farklı ya da neden böyle bir saat sunuldu bu detaylardan söz edelim.

İlginizi Çekebilir: Akıllı Saat için Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası Başladı

Apple Watch Series 6 Black Unity Nasıl Bir Fark Sunuyor?

Yeni akıllı saat, Apple’ın siyahilerin kültürünü ve tarihini tanıtmak ve kutlamak için sunmuş olduğu özel bir seri. Saatin teknik özelliklerinde çok önemli bir değişiklik yok. Daha doğrusu hiçbir ek özellik yok.

Apple Watch Series 6 Black Unity

Sadece farklılık olarak belirlenen yeni arayüzleri söyleyebiliriz ki bu da zaten WatchOS 7.3 sürümü sonrasında diğer akıllı saat modellerine de bir arayüz güncellemesi olacak gelecek.

Saatin renkleri kısmında bir değişiklik var. Irkçılığa karşı durmak ve siyahilerin kültürlerine dikkat çekmek için sunulan akıllı saatin buna özel bir bir renk düzeni ile geldiğini görüyoruz. Özellikler konusunda farklılıkları olmayan akıllı saatin fiyatları da açıklanmış durumda. Buna göre GPS versiyonu için 399 dolar gibi bir ödeme yapılması gerekiyor.

Apple Watch Series 6 Black Unity

Eğer LTE destekli olan Apple Watch Series 6 Black Unity akıllı saatini almak isterseniz bu sefer de 499 dolar gibi bir ödeme yapılması gerekiyor.

Saatin 1 Şubat itibariyle seçilen ülkelerde satışa çıktığını göreceğiz. Irkçılığa bir tepki olarak sunulacak olan yeni akıllı saatin ülkemizde satılıp satılmayacağını bilemiyoruz. Unutmadan şunu da ekleyelim ki saatle beraber gelen spor kordon, 49 dolar gibi bir fiyatla alınabiliyor.

Apple Watch Series 6 Black Unity

Önceki İçerikiPhone SE 2021 Konsepti Yayınlandı! Tasarım Böyle mi Olacak?
Sonraki İçerikiOS 14.4 Yayınlandı! Sürüm Notları Açıklandı
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?