Apple Watch Rehberi Güncellendi

0
743

Apple Watch rehberi yeni gelen dört video ile güncellenmiş oldu. Apple, yayınladığı videolarda telefon görüşmesi, Siri interaktiviteleri, harita ve son olarak müzik aplikasyonun kullanımına yönelik videolarla birlikte Apple Watch’un kullanımına yönelik ek bilgi vermiş oldu.  Videoların içeriklerini ise Apple Watch üzerinden telefon görüşmesi, Siri akıllı asistanına adres sorulması ve muziklerini kontrol edebileceğiniz aplikasyonu tanıttı.

Peki bu yayınların videoların aslında kullanıcı üstünde ne gibi etkisi var diye düşünebilirsiniz bir örnekle açıklamak gerekirse Apple Watch üzerinden Siri aracılığyla birlikte bir telefon görüşmesi yapılabiliyor. Yayınlanan bu videolar sonucunda Apple, kullanıcının Apple Watch ile birlikte interaktif olmasını sağlamayı amaçlıyor çeşitli yollarla birlikte.

asdd

Müzik uygulamasıyla ilgili olarakta yayınlanan video sonucunda verilmek istenen mesaj görülüyorki kullanıcı iPhone üzerindeki müzik listelerinin eş zamanlanmasıyla birlikte Apple Watch üzerinden  müzik listelerine seçebiliyor olmasıdır. Apple Watch şarj olurken iPhone yüzlerce şarkıyı  Watch ile eşzamanlayabilir ve bunun sonucunda bu şarkılar Apple Watch içerisinden depolanabilir. Hatırlatmak gerekirse, Apple Watch müziklerin saklanabilmesi için 2 GB depolama alanına sahip.

Apple, Apple Watch rehberlerine yenilerinide ekliyor. Apple Pay kullanımı ile ilgili olarak bir rehber hazırlandığını ve aktivite, antreman gibi uygulamaların içinde tanıtıcı videolarının da yakında yayınlanacağı söylendi.

 

İLGİLİ HABER:  Türkçe Siri'ye Merhaba

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?