Apple Watch İçin Reserve Strap Kayışı Ekstra 30 Saat Kullanım Ömrü Vaat Ediyor

0
698

Üçüncü parti aksesuar geliştiricileri tarafından üretilen kayışlarda Watch’un orjinal kayışlarına göre geniş bir yelpaze sunuyor fakat kayışlar içerisinde çok fonksiyonlu olanlar kullanıcılar tarafından daha çok beğeniliyor. Heleki Apple Watch’un batarya ömrünün kimi kullanıcılara göre az gelmesinden dolayı üçüncü parti aksesuar üreticileri bataryalı kayışlara daha çok önem veriliyor. Şimdi bahsedeğim kayışın ismi Reserve Strap, Apple Watch için ilk bataryalı kayış olma özelliği taşıyor. Reserve Strap, ekstra batarya ömrü olarak 30 saate kadar kullanım imkanı sunacağını vaat ediyor ve teslimatınında Kasım ayı içerisinde başlanacağı bildirildi.

Kendi sitelerindeki güncelleme sonrasında şirket Reserve Strap’in son halini kullanıcıların beğenisine sundu. Kayışın içerisindeki bataryanın ekstra olarak 30 saat kullanım ömrü sunacağını vaat ediyorlar.

Apple Watch tanıtıldığı zaman birçok kullanıcının şikayet ettiği veya yakındığı konulardan bir tanesi elbette bataryaydı. Reserve Strap ile birlikte gün aşırı şarj etmek zorunda kalmayacaksınız. Kim bilir kullanım yoğunluğunuza bağlı olarak üç gün veya 1 hafta bile şarjı dayanabilir.

Ek olarak Apple Watch için ilk bataryalı kayış özelliği taşıyan Reserve Strap, Watch’un gizli portunun kullanımıyla birlikte değilde, Apple’ın kendi manyetik, indüktif şarj yöntemi ile birlikte kullanım sağlayacak. Ayrıca, şirket daha öncelerinde indüktif şarj yöntemi ile birlikte daha hızlı şarj etme imkanı da sağlayabileceğini duyurmuştu.

Reserve Strap 3 renk olarak kullanıcının beğenisine sunulacak. – Beyaz, Gri ve Siyah- 38 mm ve 42 mm’lik boyutlar içinde vaat edilen 30 saatlik batarya ömrü her iki modelde de geçerli. Ek olarak kayış su geçirmez bir yapıda. Şirket kayışı şarj edebilmeniz içinde micro USB kablosunu da yollayacağını söyledi. Kayışı şarj etmek için  kayışı Watch’tan sökmenize gerek yok. Kasım ayı içerisinde satışa sunulacak olan kayışı buradan ön sipariş verebilirsiniz.

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?