Apple Watch için Kullanışlı 5 Uygulama

0
673

Apple CEO’su Tim Cook, geçtiğimiz günlerde Apple Watch için kullanılabilir 3.500 üzerinde uygulama olduğunu teyit ederken, bazı yorumcular ve Apple Watch’ı erken tecrübe etmeyi başaranlar pek çok uygulamanın işlevsellik konusunda başarısız olduğunu belirtiyorlar. Sıkı tutulan App Store onay kurallarına rağmen, App Store üzerinde Apple Watch için geliştirilen pek çok uygulama temel olarak kötü tasarlanmış ve Apple Watch’ın işlevselliğini etkileyen uygulamalar. Bu sebeple Apple Watch’ın durumu uygulamaların kullanılması durumunda pekte iç açıcı değil.

Henüz Apple Watch ülkemizde satışa sunulmuş olmasa da 2015’te yani, yakın gelecekte kullanıma sunulacak ve onu en iyi şekilde kullanmak için bir arayış içerisine girilecek. Bu sebeple bugün sizlerle şuan için alternatifsiz, en kullanışlı 5 Apple Watch uygulamasını paylaşmak istiyoruz.

1) Workflow

 

Hayatınızı kolaylaştırmak için pek çok şeyi beraberinde getiren eşsiz bir uygulama. Workflow kişisel otomasyon aracıdır. Workflow, İletişim, Takvim, Haritalar, Müzik, Fotoğraf, Kamera, Hatırlatmalar, Safari, Twitter, Facebook, Dropbox, Evernote ve iCloud Belgeleri dahil olmak üzere 200’den fazla eylemi bir arada tutuyor.

Workflow şuan için 6,99 TL fiyatı ile App Store üzerinden indirilebilir. İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2) Philips Hue

 

Philips Hue’yi Apple Watch’ınızla kontrol edebilirsiniz.

Philips Hue Apple Watch uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

3) Things

 

Apple Watch’ınızla yapılacak işlerinizi Things uygulaması ile organize edebilir, projelerinizi düzenleyebilirsiniz. Dilediğiniz kategorilerde atama yapabilirsiniz. Günlük görevler dışında uzun vadeli hedeflerde koyabilirsiniz.

Things şuan için 20,99 TL fiyatı ile App Store üzerinden indirilebilir. İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

4) Calcbot

Calcbot-Apple-Watch

Temel hesaplama ve dönüşüm işlemlerini yapabileceğiniz eşsiz bir uygulama.

Calcbot Apple Watch uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

5) Clear

Clear-Apple-Watch

Apple Watch’ın küçük ekranı ile kimi zaman görevleri, hatırlatıcıları görmek, onları kontrol etmek neredeyse içinden çıkılmaz hal alabiliyor. Ancak Clear uygulamasını bunu daha basite indirgeyerek eşsiz yapısı ile işinizi kolaylaştırıyor.

Clear şuan için 10,99 TL fiyatı ile App Store üzerinden indirilebilir. İndirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Apple Watch için geliştirilmiş uygulamaları takip edeceğiz ve elimizden geldiğince kullanıcı deneyimini en iyi şekilde sunan uygulamaları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Önceki İçerikKullanıcılar Apple’ın Yeni Müzik Servisini Ücretsiz Deneme İmkanına Sahip Olacaklar
Sonraki İçerikApple Watch Üzerinden Telefon Görüşmesi Nasıl Yapılır?
2009 yılında başladığı web serüvenine TechnoMoji.com ile birlikte devam eden yazar Elektrik Elektronik Mühendisi olup, evlidir. Egemen ve Doğukan'ın babasıdır.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?