Apple Watch için İlk İzlenimler: Kolay Kurulum, Rahat ve Benzersiz

0
878

Apple 24 Nisan itibari ile Apple Watch’u ön sipariş ile satın alan müşterilerine teslimatlara başladı. Kimi müşteri heyecanını çektiği fotoğraflarla sosyal medyada paylaşmayı seçerken kimi müşteriler ise insanların fikir edinmesi adına YouTube üzerinden izlenimlerini paylaşmayı seçti.

Bu kapsamda Apple Uzmanı ekibi olarak bir videoya ulaştık ve bu video Apple Watch hakkında düşüncelerini paylaşmayı seçen bir kullanıcıya ait. 38 mm paslanmaz çelik Apple Watch Sport modelini alan bu kullanıcı, kurulumunun çok kolay olduğunu ancak başta kayışını biraz ilginç bulduğundan söz ediyor. Özellikle kayışını çıkarıp takarken, kayıştaki metal çıkıntının delikten geçmesi ve bunun ona biraz tuhaf gelmesinden söz ediyor. Ve bu deneyime zamanla alışacağını ekliyor.

Videoda Apple Watch’un kutusu ve kullanıcının izlenimleri mevcut. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz;

Videodaki kullanıcı Apple Watch’u teslim alan ve kısa süre içerisinde izlenimlerini paylaşan kullanıcılardan sadece birisi. Şimdiye dek Apple Watch hakkında pek çok şey söylendi ve bunların pek çoğu bu kullanıcının söylediklerini doğrular nitelikte, olumlu yöndeydi. Apple Watch’a henüz Türkiye’de yaşayan kullanıcılar olarak ulaşamıyor olsak da, onun en ucuz modelinden en pahalı modeline kadar Apple kalitesini yansıtan bir ürün olduğuna inancımız tam.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?