Apple Watch için İki Yeni Kayış Tanıtıldı

0
269

Apple Watch serisi yenilendi ve ilk defa uygun fiyatlı olduğu söylenen SE isimli bir Apple Watch modeli ile karşı karşıya geldik. Akıllı saatlerde yenilenmeye gidildi ama firma bununla da kalmadı. Yeni saatlerin tanıtılmasının ardından bu kez yeni bir kayış türü için tanıtım yapıldı.

Yeni bir kayış türüne geçildi ve bu türe iki yeni kayış eklendi. Sadece Apple Watcjh 6 ya da Apple Watch SE modellerinde kullanılmayacak olan kayışların aynı zamanda eski modeller için de kullanılacağını hatırlatalım. Bu bilgiyi de verdikten sonra geçelim kayışların özelliklerine ve fiyatlarına.

Apple Watch Solo Loop Kayışları

Yeni kayış türünün en büyük farkı tek parça olması. Her hangi bir toka yok ya da herhangi bir ayarlama bölümü yok. Tamamen tek parça malzeme kullanılmış ve saati sanki bir bileklik gibi kullanmanıza izin veriyor.

İlk modelde sıvı silikon ve kauçuk malzemeden üretilmiş olan Solo Loop tek parça kayış modelini görüyoruz. Bu modelde dediğimiz gibi herhangi bir toka ya da ayarlanabilir bir alan yok. Tek parça kayış var o kadar. Bu model için toplamda 6 renk seçeneği sunuluyor ve hem 40 mm kasa için hem de 44 mm kasa boyutu için seçenekler sunuluyor.

Solo Loop

İkinci kayış ise örgü solo loop kayışlar. Silikon kayışlara göre biraz daha kaliteli duran ama yine tek parça olan kayış, geri dönüştürülebilir ipliklerin silikon ipliklerle birleştirilmesi sonrasında oluşturulmuş.

Bu model için de çok sayıda renk seçeneği mevcut. Toplamda 5 adet renk seçeneği sunuluyor ve yine 40 mm ile 44 mm kasa seçenekleri var.

Fiyatlara geçersek, tek parça silikon kayışlar için fiyatlar 399 TL olarak açıklandı ve örgü kayışlar için bu fiyatların 899 TL’ye çıktığını gördük.

İLGİLİ HABER:  watchOS 6.1 Yayında ! Değişimler Neler?

Solo Loop

Merak edilebilecek bir kısma daha açıklama getirelim. Şimdi baştan beridir Apple Watch kayışlarının tek parça olduğunu ve ayarlanamadığını söyledik. Peki, bileğimize uygun olan boyu nasıl bulacağız? Apple bunun için özel bir rehber hazırlamış.

Kullanıcıların bu rehberi kullanarak kendi bilek ölçüsünü çıkarması ve ona göre kayışı satın alması mümkün. Rehbere ulaşmak için kayışların satın alma sayfasına gitmeniz yeterli olacaktır.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?