Apple Watch İçin En İyi Kılıf ve Cover Önerileri

0
1074

Diyelim ki Apple Watch’u satın aldınız ve onu daha iyi korumak için birtakım önlemler almak istiyorsunuz. Bu durumda yapacağınız iş Apple Watch’unuz için kılıf ve cover araştırmak olacaktır. Apple Watch’un belirli ülkelerde ön siparişe sunulmasının ardından, birçok firma tarafından Apple Watch için kılıf ve cover aksesuarları da ön siparişe açıldı. Bu haberimizde de sizler için gözümüze çarpan Apple Watch için en iyi kılıf ve cover önerilerimizi bir araya getirdik.

Timeless Tempo charging station & Moment watch bag (346 TL)

calypsocrystal_calypsotimeless_tempo_ar_0596_c1-finale-xxx-nova-slika_2880_w calypsocrystal_calypsotimeless_tempo_all_ar_0406_c1_2880

Avrupalı butik aksesuar üreticisi CalypsoCrystal tarafından tanıtılan Timeless Tempo, geniş renk yelpazesi sunan Moment watch bag 346 TL fiyatı ile ön siparişe sunuldu.

Spigen hard & soft cases for Apple Watch (40 TL– 67 TL)

spigen-watch-case-silver spigen-watch-case-black

Sert ve sağlam kılıflarıyla tanınan Spigen, Apple Watch için ürettiği kılıfları ön satışa sundu. Polikarbonla üretilen kılıf, üç farklı renk seçeneği ile geliyor.( Gümüş, mat siyah ve beyaz). 40 TL ve 67 TL arasında satışa sunulan Spigen kılıflar, Mayıs ayı içerisinde satışa sunacak.

Pad & Quill Luxury Travel Kit (320 TL), Luxury Travel Kit (320 TL), Roll Up Kit (131 TL)

pad-quill-apple-watch-03 ltp-key-1343 ruk-key-1240

Üst sınıf aksesuarlarıyla tanınan Pad & Quill tarafından üretilen ve el yapımı olan kılıf, paha biçilemez tahtadan ve deri Apple Watch aksesuarları Mayıs ayında satışa sunulacak.

Luvvitt Steel case for Apple Watch (40 TL)

luvvit-steel-01luvvit-steel-02

Hafif ve pürüzsüz termoplastikten üretilen Apple Watch kılıfı, içerisinde darbeye dayanıklı cam ile birlikte geliyor. 26 Nisan itibariyle satışa sunulacak olan Luvvitt Apple Watch kılıfını 40 TL’den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz.

WatchKeeper charging/travel case (158 TL)

WatchKeeper3

Aksesuar üretici Proper tarafından ön siparişe sunulan WatchKeeper, Mayıs ayı içerisinde satışa sunulacak.

Luvvitt Clarity case for Apple Watch (40 TL)

luvvit

Hafif ve pürüzsüz termoplastikten üretilen Apple Watch kılıfı, içerisinde darbeye dayanıklı cam ile birlikte geliyor. 26 Nisan itibariyle satışa sunulacak olan Luvvitt Apple Watch kılıfını 40 TL’den başlayan fiyatlarla alabilirsiniz.

Supershieldz screen protector 6’lı Paket (8 TL)

supershieldz-01

Apple Watch için en ideal ekran koruyucu olan Supershieldz, kullanıcıya 8-16TL arasındaki mat ve parmak izi tutmayan paketler sunan şirket 27 Nisan tarihinden itibaren satın alınabilir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?