Apple Watch 8 Ateş Ölçer İle Karşımıza Çıkacak!

0
102

Apple Watch 8 de Ateş Ölçer Olacak! iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Apple’ın giyilebilir teknolojileri arasında en popüler ürün olan Apple Watch serisinin son serisi hakkında yeni söylentiler ortaya çıktı. Ortaya çıkan söylentiye göre Apple Watch Series 8’de vücut ısısı ölçme sensörü olacağı iddia edildi.

Apple Watch 8 de Ateş Ölçer Olacak!

Yayılan sızıntılara göre Apple Watch 8’de vücut ısısı algılama özelliği olacağına değiniliyor. Apple Watch’de olan vücut ısısı özelliği, hem alın hem de bilek termometresi gibi belirli bir anda ateşiniz olduğunu anlayabilir. Daha sonra da Apple Watch’de doktorunuzla konuşmanızı ya da özel bir termometre kullanmanızı tavsiye edebilir.

2022 yılı içinde gelecek olan Apple Watch 8, vücudunuzda neler olduğu hakkında size bilgi verecek. Hatta kandaki oksijen oranını ölçecek bir sensöre benzeyeceği tahmin ediliyor.

Apple Watch Seri 8

Apple Watch 8 Özellikleri

Apple’ın piyasaya çıkarmaya hazırlandığı Apple Watch 8 Özellikleri bakımından gündeme bomba gibi düştü. Apple yeni ürünleriyle çalışmalarına son sürat devam ediyor. Bir yandan iPhone 14 için hazırlıklar yapılırken bir yandan da giyilebilir teknoloji için çalışmalar devam ediyor. Şirket tarafından en son çıkarılan Apple Watch 7’den sonra şimdi Apple Watch 8 için hazırlıklar devam ediyor.

Bir önceki nesline göre çok çeşitle gelecek olan Apple Watch 8, üç yeni seriyle karşımıza çıkacak. Bu serinin Watch SE, Extreme Edition ve Watch 8’den oluşması beklenmekte. Watch 7’ye göre köklü bir değişiklik yapacağı gündemde olan Watch 8 ile ilgili tam detaylar netleşmedi. Yayınlanan iddialara göre tasarımı hemen hemen aynı olup modern ve düz kenarlı bir tasarımdan oluşacağı düşünülmekte. Bunun yanı sıra son çıkarılan iPhonelerle de uyumlu olacağı tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone’a Nasıl Müzik İndirilir ?

Apple Watch 8 Fiyatı

Apple Watch 8 Fiyatı da diğer bir tartışma konusu oldu. Başarılı kaynaklar tarafından yapılan tahminlere göre Apple Watch 8 Serisi Fiyatı 399 dolarlık bir başlangıç fiyatıyla karşımıza çıkacak gibi. Fakat diğer modeller hakkında henüz bir fiyat bilgisi bulunmamaktadır. Seride premium ve uygun fiyatlı modellerin de olması düşünülmektedir.

Apple Watch 8 de yapılacak yeniliklerle ilgili iddialar eğer gerçek ise saatin eski serilere göre bambaşka yeniliklerle geleceği tahmin edilmektedir.

 

 

Önceki İçerikKırılma Noktası Filmi Konusu Nedir?
Sonraki İçerikmacOS’ta Sistem Verileri Nasıl Temizlenir?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?