Apple Watch 7 Türkiye Fiyatı ve Satış Tarihi

0
464

Apple’ın en son akıllı saat modeli için beklediğimiz haberi geçtiğimiz gün aldık. Şimdiye kadar sunulan en geniş ekranlı Apple Watch modeli olarak gösterilen akıllı saat için satış tarihi açıklandı. Önce saatin global olarak ne zaman satışa açılacağı konusunda bilgi paylaşımı yapılmıştı. Hemen sonrasında ise yeni akıllı saat için Türkiye satış tarihi de açıklandı. Bunun hemen ardından ise Apple Watch 7 Türkiye fiyatı belli oldu.

Aslında saatin Türkiye fiyatı beklentilerin çok dışına çıkmadı. Her ne kadar şimdilik sadece başlangıç fiyatını biliyor olsak bile, herhangi bir sürpriz olmadığını söylemek lazım.

İlginizi Çekebilir: iPhone 13 Serisinin Şarj Süreleri Paylaşıldı

Apple Watch 7 Türkiye Fiyatı Nasıl?

Öncelikle saatin ne zaman Türkiye’de satışa çıkacağını belirtelim. Gelen bilgilere bakacak olursak saat 8 Ekim tarihinde ön siparişe açılmış olacak. 8 Ekim ilk adım diyebiliriz. Ön sipariş tarihi olarak gösterilen 8 Ekim’den sonra teslimatlarına ise 15 Ekim tarihinde başlaması bekleniyor.

Eğer saati satın almak istiyorsanız 8 Ekim 15:00’dan sonra akıllı saat modelini Apple’ın resmi sitesinden sipariş edebilirsiniz.

Peki Apple Watch 7 Türkiye fiyatı nasıl olacak? Dediğimiz gibi her versiyon için fiyatlar ortaya çıkmış değil. Şimdilik başlangıç fiyatının nasıl olacağını biliyoruz. Saatin başlangıç fiyatı 4.399 TL olacak.

Apple Watch 7 Türkiye fiyatı

45 mm modelde fiyatlar ne olur ya da farklı versiyonlar için nasıl fiyatlar görürüz bilemiyoruz. Geçen seneye göre genel olarak çok büyük bir değişim olmayacak gibi duruyor. Yine de 8 Ekim’i bekleyeceğiz ve tüm fiyatlar açıklandığı zaman bir kez daha değerlendirme yapacağız.

Şu an Apple’ın yeni ürünleri için bir tek yeni akıllı saat kaldı diyebiliriz. Diğer ürünler zaten fiyatları ve depolama alanlarına göre detaylandı.

Önceki İçerikiPhone 13 Serisinin Şarj Süreleri Paylaşıldı
Sonraki İçerikApple Watch 6 Satışları Durduruldu
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?