Apple Watch 7 Tüm Renkler, Fiyatlar ve Teslimat Süreleri

0
322

Apple Watch 7 bugün itibariyle satışa çıktı. Yeni akıllı saatler satışa çıktığı gibi Series 6 modelinin satışlarının kapatıldığını da söylemiştik. Şimdi en yeni Apple Watch akıllı saat modelini almak isteyenlerin ise merak ettikleri bir şey var. O da hem saatlerin fiyatı hem teslimat tarihleri hem de hangi renklerin satışa çıkmış olduğu. Biz de bu konuda detayları sizlerle paylaşacağız.

Apple henüz satışlara yeni başladığı için teslimat süreleri biraz yüksek gelebilir baştan söyleyelim. O zaman geçelim saat hakkında detaylara.

İlginizi Çekebilir: iOS 15 Kullanım Oranı Şaşırttı

Apple Watch 7 Fiyatları ve Renkler

Saatin sayfasına girdiğiniz zaman, 7 farklı model sizi karşılıyor. Daha önce gördüğümüz renkler de var ilk defa gördüğümüz renkler de var. Bunlara ek olarak bir de Nike serisi var. Renk seçimi ya da Nike versiyon seçimi fiyata herhangi bir etki etmiyor. Önce renk seçeneklerini bir paylaşalım.

Renkler

  • Yeşil
  • Yıldız Işığı
  • Gece Yarısı
  • Mavi
  • Kırmızı, Product RED
  • Gece yarısı Nike versiyon
  • Yıldız Işığı Nike versiyon

Bunlar yeni akıllı saat modeli için sunulan renk seçenekleri. Dediğimiz gibi Nike serilerini de sayacak olursanız 7 ayrı renk seçeneği var. Şimdi geçelim fiyatlara.

Apple Watch 7

Fiyatlar

Saatin iki versiyonu da satışa çıktı. Birinci versiyon 41 mm kasa boyutu sunuyor. İkinci versiyon ise 45 mm kasa boyutu ile karşımıza çıkıyor.

  • 41 mm kasa boyutu olan versiyon – 4.399 TL ile satışa çıktı. Saatlerin gönderim süresi ise 2-3 hafta olarak gözüküyor.
  • 45 mm kasa boyutu olan versiyon – 4.699 TL ile satışa çıktı. Saatlerin gönderim süresi ise yine 2-3 hafta olarak gözüküyor.

Apple Watch 7

Tabii ki bu resmi sitede gözüken gönderim süreleri. 15 Ekim sonrasında Apple Watch 7 tamamen satışa çıkmış olacak. E-ticaret sitelerinde ve farklı teknoloji mağazalarında saati daha kısa süre içerisinde almak mümkün olabilir. Bunun için de 15 Ekim sonrasını beklemek gerekiyor. Tabii ki fiyatların değişmeyeceğini belirtelim.

Önceki İçerikiOS 15 Kullanım Oranı Şaşırttı
Sonraki İçerikiOS 15: Telefon uygulaması çalışmıyor sorunu nasıl çözülür?
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?