Apple Watch 7 Kullanılırken Görüntülendi 

0
200

14 Eylül etkinliğinin göz bebeklerinden biri olan Apple Watch 7 için tüm özellikler açıklandı. Yeni akıllı saat için tüm özellikler açıklandı ama söz konusu akıllı saat için bir türlü satış tarihi gibi bilgiler gelmedi. Satışlar ne zaman başlayacak ya da akıllı saat ülkemize ne zaman gelecek net değil. Sonbahar şeklinde bir ifade var ama dediğimiz gibi net bir ifade görmek mümkün olmadı.

Haliyle saatin tanıtım ve basın görselleri dışında nasıl gözükeceğini merakla bekliyorduk. İşte bu konuda da ilk görüntü yayınlandı. Çalışır halde bir Apple Watch 7 akıllı saatinin yer aldığı görseller, saatin yapısını da ortaya koymuş oldu.

İlginizi Çekebilir: iPhone 13 Pro Maliyeti Gözüktü!

Apple Watch 7 Nasıl Gözüküyor?

Tanıtım sırasında saat için birçok bilgiyi zaten vermiştik. Fakat bu görsellere baktığımız zaman şunu anlıyoruz ki Apple güzel bir dönüşüm örneği göstermiş durumda.

Bir kere tanıtım sırasında da söylendiği gibi akıllı saatin ekranı kesinlikle daha geniş. Köşelere baktığımız zaman ekranın köşeleri biraz daha kavisli. Kullanım alanı da net bir şekilde genişlemiş gibi duruyor.

Zaten tanıtım sırasında da artık bu yeni ekran tipini kullanmak adına, sınırlara kadar uzanan özel kadranların geleceği söylenmişti. Söylendiği gibi kadranlar çok daha geniş tutulacak gibi duruyor.

Apple Watch 7

Onun dışında akıllı saatin boyut kısmında yine 45 mm ve 41 mm sunacağını da hatırlatalım. Eski saatlerden hatırlayın, boyut kısmında 40 mm ve 44 mm seçeneklerinin olduğunu görüyorduk. Bu kez ekranların daha geniş olması, boyut kısmında yaşanan farklılığın nedeni gibi gözüküyor.

Yine suya ve toza karşı dayanıklı olan ve ekranı da yine belli bir dayanıklılık standartını yakalayan Apple Watch 7 akıllı saatinin, satışa çıkmasını merakla beklemekteyiz. Bu ilk görseller saatin yakın zamanda satışa çıkacağına dair önemli kanıtları oluşturuyor.

Yakın zamanda seri satışa çıkacak olursa, daha net görseller ve inceleme videolarına ulaşma şansımız da olacak. Saati almadan önce nasıl gözüktüğü konusunda merak edenler, çok daha fazla veriye ulaşabilecek. Şimdilik Apple’ın paylaştığı tanıtım görselleri ile sınırlıyız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?