Apple Watch 7 Gecikecek mi?  

0
104

Birkaç saat öncesinde Apple Watch 7 akıllı saat modelleri için bazı bilgilerin sızdığını ve saatin tasarımının gözüktüğünü söyledik. Saat tasarımında nasıl bir değişiklik olduğu konusunda yaptığımız paylaşımdan sonra, yeni bir iddia geldi.

Yeni akıllı saat modeli için ortaya çıkan iddialar ise doğrudan tasarım ile alakalı. Öyle ki tasarım konusunda yapılan değişiklikle beraber akıllı saatin üretiminde bir gecikme durumu yaşanmaya başladığı iddiası var. Bu durumun akıllı saatlerin üretiminin gecikmesine neden olacağı da söyleniyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone 12 ve iPhone 12 Pro için Servis Programı Başladı

Apple Watch 7 Akıllı Saat Üretimi Gecikiyor mu?

İddialara göre yeni akıllı saat için bir miktar üretim yapılmış ancak yeni tasarım, bazı üretim sorunlarına neden olmuş ve ek denemeler için belli bir süre üretime ara verilmiş. Biraz daha farklı, karmaşık bir üretim süreci olduğu iddia edilen saatin bu nedenlerden ötürü üretiminin dondurulmasının, saatin çıkışını da geciktirmesi durumu oluşacağı söyleniyor.

Yani iddialara göre üretim aşamasında yaşanan sorunlar nedeniyle, belli bir süre üretim durmuş ve saatin satışa çıkması konusunda gecikmesi durumu yaşanabilir. Çok kısa sürelerde erteleme alma ihtimalinin olduğu söylenen saatin, tanıtımında ise bir gecikme beklenmiyor.

Apple Watch 7 akıllı saat serisi yine tanıtıma çıkacaktır. Gecikme olsa bile Apple’ın iPhone modellerini tek başına bırakmasını tabii ki beklemiyoruz. Akıllı saat modellerinin satışı gecikse bile tanıtımı gecikmeyecek ve tanıtılacak diye düşünüyorum.

Apple Watch 7

Onun dışında hem iPhone hem de Apple Watch 7 modelleri için zaten ayın ortası bekleniyor. Tanıtımın 10 Eylül’den sonra yapılacağı iddiası var. Ama tabii ki Apple lansman için resmi bir tarih vermediğinden dolayı, bu noktada bizim de şu tarihte tanıtım yapılacak deme gibi bir lüksümüz söz konusu değil.

Eylül ayına girdiğimizi düşünecek olursak, çok yakında Apple beklenen lansman için resmi açıklamalar yapacaktır. Resmi açıklama duyurulduğu an biz de sitemizden konu hakkında detayları sizlere aktarıyor olacağız. Ayrıca şu an hangi ürünlerin tanıtıma çıkacağı konusu da net değil.

Önceki İçerikApple Watch 7 için Yeni Görseller de Gözüktü
Sonraki İçerikTed Lasso Dizisinde Gözüken Çentiksiz iPhone, 14 Serisi Olabilir mi?
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?