Apple Watch 7 Boyutları Gözükmüş Olabilir

0
297

iPhone 13 akıllı telefon modelinin kasa görsellerinin ortaya çıktığını daha önce paylaşmıştık. Tabii ki bu sızıntı idi ama yine de bir fikir veren kasa görselleriydi. Bunun sonrasında telefonun kutusunun bir bölümünün etiketleri olduğu iddia edilen görselleri paylaştık. Yine sızıntıydı ama yine ipuçları verdi. Şimdi ise iPhone telefon değil, bu kez Apple Watch 7 akıllı saat için benzer sızıntılar var.

Apple Watch 7 için yapılan sızıntılar biraz daha farklı. Bir etiket üzerinde saatin boyutu konusunda bilginin olduğu söylendi.

İlginizi Çekebilir: iPhone 13 Kılıfları Gözüktü ve Çentik Ortaya Çıktı

Apple Watch 7 Saati 45 mm Kasa Boyutuna Sahip Olabilir

Paylaşılan etiket üzerinde çok net olarak gözüken bir 45 mm ifadesi yer alıyor. Bu ifade saatin kasa boyutunun 45 mm olacağını işaret ediyor. Tabii ki saat tanıtılana kadar bunun kesin olamayacağını zaten söyledik.

Diğer taraftan kasa boyutunun bir başka versiyonda ise 41 mm olduğu görülüyor. Zaten Apple genelde iki farklı kasa boyutu sunuyor. Bu zaman kadar 45 mm görmedik ama gelirse de çok büyük sürpriz olmaz çünkü çok farklı bir kasa boyutu değil.

Apple Watch 7

Sadece belki bu boyut değişikliği kasadaki değişimi doğruluyor olabilir. Apple Watch 7, biraz daha düz bir çerçeve ile gelecek bunu biliyoruz. Düz çerçevenin tercih edilmesi, boyutun değişmesine neden olmuş olabilir.

Bunlar ve daha fazlası için Apple Watch 7 tanıtımı iple çekiyor olacağız. Belki kasadaki değişim bir dönemin değişmesi ve Apple’ın akıllı saatinin başka bir noktaya gelmesine neden olacak ama bir yandan da dönüşüm tamamlanmış olacak. iPhone 12 düz kasa.

Apple Watch 7

Yeni gelen iPad modelleri düz kasa. Şimdi akıllı saatler de düz kasa olacak olursa, o zaman tüm ürünler için yeni Apple dönemi gelmiş demek oluyor. Belki burada ekranın ne kadar değişeceği ve kavisli yapının ne kadar bırakılacağı da önemli. Çerçevelerin düz olması ekranın da daha düz olması demek oluyor.

Önceki İçerikiPhone 13 Kutu Etiketleri Sızdı! İsim Tartışmaları Bitecek
Sonraki İçerikiPhone 13 Fiyatları için Son Tahminler Dikkat Çekici
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?