Apple Watch 6 ve Apple Watch SE Türkiye Fiyatları

0
294

Apple yeni akıllı saatlerini piyasaya çıkardı. Akıllı sektöründe boy gösterecek olan yeni modellerin duyurusunu gerçekleştiren marka, ilk defa uygulamış olduğu bir sisteme de geçiş yaptı. Apple Watch 6 modeli tanıtıldı ve yanında uygun fiyatlı olduğu söylenen bir ikinci model tanıtıldı. Apple Watch SE olarak isimlendirilen bu saat ile beraber ilk defa marka iki akıllı saati tek etkinlikte tanıtmış oldu.

Bakın: Apple Watch 6 Tanıtıldı – Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Bakın: Apple Watch SE Tanıtıldı – Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Apple Watch 6 ve Apple Watch SE modelinin tanıtılmasından sonra merak edilen kısım ise fiyatlar oldu çünkü SE modelinin daha uygun bir fiyatla satılacağı açıklanmıştı. Yurtdışı fiyatları da gerçekten uygun gibi gözüküyor. Fakat ya Türkiye için durum ne? Gelin hemen Türkiye fiyatlarına bakalım.

Apple Watch 6 ve Apple Watch SE

Apple Watch 6 ve Apple Watch SE Türkiye Fiyatları

İki akıllı saatin Türkiye fiyatlarında çok büyük sürprizler yok. Uygun fiyatlı olduğu söylenen modelde bizim ağzımızı açık bırakacak kadar ucuz değil. Hatta tam tersi bir durum var da neyse çok detaya inmeyelim. 🙂

Apple Watch 6 Fiyatları

Bu akıllı saat modeli için iki farklı kasa seçeneği var. Birinci kasa modelinde 40 mm kullanılıyor. İkinci kasa boyutu 44 mm. Fiyatlar tabii ki kasa boyutuna göre değişiyor. Fiyatlar şöyle:

  • 40 mm kasa boyutu için fiyat: 3.799 TL
  • 40 mm GPS + Cellular özellikli saat için Türkiye fiyatı açıklanmadı.

Apple Watch 6 ve Apple Watch SE

44 mm kasa kullanılan modelde tabii ki fiyatlar biraz daha yüksek tutuldu.

  • 44 mm kasa boyutu için Apple Watch 6 fiyatı: 4049 TL
  • 44 mm GPS + Cellular özellikli saat için Türkiye fiyatı bulunmuyor.

Bunlar Apple Watch 6 modelleri için geçerli olan fiyat. Bir de Apple Watch 6 ve Apple Watch SE fiyatlarında SE modelleri var.

Apple Watch SE Fiyatları

Yine bu akıllı saat modelinde de GPS + Cellular modeli var ama bu model için Türkiye fiyatı yok. Apple Watch SE fiyatları için kasa boyutları yine değişmiyor. 40 mm ve 44 mm kasa boyutları var.

Apple Watch 6 ve Apple Watch SE

  • 40 mm kasa boyuttu için fiyat: 2.699 TL
  • 44 mm kasa boyutu için fiyat: 2.949 TL

Buradan anlayacağınız uygun fiyatlı olan Apple Watch SE akıllı saat modelinin de satış rakamı 3 bin TL civarlarını buluyor. Apple Watch 6 ve Apple Watch SE fiyatları piyasadaki diğer akıllı saatlere göre zaten biraz daha yüksek ama SE modelinin daha uygun olması beklenebilirdi.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?