Apple Watch 6 İndirim Kampanyası Başladı

0

Apple Watch 6 indirim kampanyası, çok sık duyduğumuz bir haber değil. Apple ürünleri genel olarak nadir indirime sokuluyor ama bir de buna yeni ürünler eklenince, çok fazla indirim görmüyoruz.

Haliyle biz de kampanyaları takip ediyoruz ve yeni bir kampanya olduğu zaman sizlerle paylaşıyoruz. Daha önce iPhone modelleri için başlatılan eskiyi getir yeniyi götür kampanyalarından konuşmuştuk. Şimdi ise yeni akıllı saatler için bir miktar indirim sağlayan bir kampanya var.

Apple Watch 6 İndirime Girdi – Yeni Fiyatlar

Yeni akıllı saat indirime girdi ama bu Apple Store üzerinden yapılan bir indirim olmadı. İndirim Hepsiburada üzerinden yapılıyor. Kasım ayı indirimlerine mi dahil edildi tam olarak bilmiyoruz ama saatin hem 44 mm hem de 40 mm boyutlarına daha uygun fiyatlara sahip olabiliyorsunuz.

Aslında indirim oranı da öyle çok yüksek değil. İndirim oranı %5-%6 olarak gözüküyor. Fakat şöyle bir şey var ki saatlerin fiyatları yüksek. Bu oranda bir indirim yapılmış olsa bile ciddi rakamlarda fiyat farkı oluşuyor.

Apple Watch 6

İndirime gelince, 44 mm kasa boyutuna sahip olan akıllı saatin, 4.049 TL olan fiyatının 3.799 TL rakamına kadar indiği gözüküyor. Hepsiburada değil de başka bir satışı da kırmızı model için farklı bir indirim daha var.

40 mm kasa boyutuna sahip olan Apple Watch 6 akıllı saat modeli için satış fiyatı ise 3.799 TL’den 3.599 TL fiyatına düşmüş durumda.

İki kasa boyutu için de geçerli olan indirimler, hemen hemen tüm renkleri kapsıyor. Fakat indirimlerin ne kadar geçerli olacağını bilemiyoruz. En önemlisi de stokların ne kadar olacağını bilemiyoruz.

Apple Watch 6

Özellikle 44 mm için stokların kısa sürede tükeneceğini düşünüyorum. Her an saat bu fiyattan satıştan kaldırılabilir. Kesin zamanı biz de bilmiyoruz. İndirim oranının değişmesi ihtimali ise pek yok.

Önceki İçerikiPhone 12 Studio Yayınlandı – Nedir ve Nasıl Kullanılır?
Sonraki İçerikMagSafe Duo’yu Bir de Bu Videoda Görün
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?