Apple Watch 3 Yüzme Uygulamaları Koleksiyonu

0
162

Uygulamaları aktif bir şekilde takip eden ve App Store üzerinde uygulamalar için öneri bölümleri oluşturmaya başlayan Apple, son dönemde akıllı saat uygulamalarına da önem vermeye başladı. firma özellikle Apple Watch 3 serisiyle ilgili uygulamaların giderek artmasını sağlayacak adımlar atıyor. Hem saatin sağladığı donanım ayrıcalıkları hem de yeni işletim sisteminin sunduğu ayrıcalıklarla beraber öne çıkan Apple Watch 3 serisi için özel bir uygulama koleksiyonu da duyuruldu. Bu kez Apple, yaz aylarına özel olarak Apple Watch 3 Yüzme Uygulamaları koleksiyonu oluşturdu. Akıllı saat ile doğrudan uyumlu olan uygulamaların, saatin suya dayanıklılık özelliğini sonuna kadar kullandığı görülüyor.

Apple Watch 3 Yüzme Uygulamaları

Bu uygulamaların yayınlanmasını sağlayan tabii ki son nesil akıllı saat modelinin sunduğu dayanıklı tasarım. Öyle ki bu seri 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklı. Sadece havuz ya da direk suya temas durumlarında değil, deniz suyuna karşı da koruma sağlanıyor.

Bu nedenle Apple Watch 3 Yüzme Uygulamaları çok daha geniş bir analiz sistemi sunuyor. İsterseniz bu uygulamaları havuz modunda ya da açık deniz modunda kullanabiliyorsunuz. Eğer havuz modunda kullanırsanız, havuz mesafesine göre hesap yapan uygulamalar, açık deniz modunda ise GPS ile belirleme yaparak mesafeleri ölçüler.

Apple Watch 3 Yüzme Uygulamaları

Bunun dışında tıpkı diğer aktivitelerde olduğu gibi kullanıcıların kalp atış hızı, kalori durumları, alınan mesafe, hız, hatta attığınız kulaç sayısına kadar hesaplanıyor. Bir nevi Apple Watch 3 Yüzme Uygulamaları ile yüzme koçunuza sahip olmuş oluyorsunuz. Elde ettiğiniz kullanım verilerini iPhone akıllı telefonlarınızla eşleştirebiliyorsunuz.

Tıpkı diğer aktivite uygulamalarında olduğu gibi bu Apple Watch 3 Yüzme Uygulamaları içinde veri analizleri yapılabiliyor. Sonuçları arkadaşlarınızla ya da koçlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Uygulamaların şu an için yayında olduğunu da ekleyelim. Tek yapmanız gereken buradaki bağlantı üzerinden Apple Watch 3 Yüzme Uygulamaları için yükleme yapmak. Ardından akıllı saatiniz üzerinden uygulamaları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Apple’a Özel Kablosuz Şarj Cihazı Logitech POWERED

Önceki İçerikApple’a Özel Kablosuz Şarj Cihazı Logitech POWERED
Sonraki İçerik2018 MacBook Pro Bu Kez Hoparlör Sorunu ile Gündemde
Uzun zamandır mobil teknolojiler üzerinde çalışmalar yapan ve teknoloji dünyasını yakından takip eden İbrahim, yaptığı çalışmalarla teknoloji dünyasında elde ettiği deneyimleri AppleUzmani.net üzerinden paylaşmakta.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?