Apple Watch 3 İle Spor Keyfini Vurgulayan Yeni Videolar

0
75

Apple’ın akıllı saat adımları içerisinde en başarılı olanı Apple Watch 3 oldu. Bu ifadeyi saatin yeni seri olması ve doğal olarak en ön planda olan seri olmasından değil, sunulan sistemlerden dolayı kullanmak mümkün oluyor. En başta LTE desteği Apple’ın akıllı saatlerinde de yeni döneme geçmesini sağladı. Bunun dışında sunulan gelişmiş spor takip sisteminin de etkisi oldukça fazla.

Eski akıllı saatlerinde de yer alan bir özellik olsa bile bu seride yer alan spor takip sistemi çok daha başarılı. Başta saatin suya karşı dayanıklılığının arttırılmış olması ve artık yüzmenin de veriler listesine eklenmesi bir hayli önemli bir artı oldu. Tüm bu özellikleri kullanıcılara daha iyi tanımak isteyen Apple ise yeni video serilerini başlattı.

Apple Watch 3 Videoları Yayında!

Marka her zaman kullandığı reklam politikalarını kullanarak Apple Watch 3 akıllı saatlerini de öne çıkaracak adımlar atmaya başladı. İlk olarak yeni akıllı saatlerin spor takibi özelliğini ön plana çıkaracak olan videolar yayınlandı. Bir seri haline getirilen Apple Watch 3 videolarında ise yine oldukça kısa tutulan videoları gördük.

20 saniyeyi geçmeyecek olan videolarla beraber saatin spor verilerini öne çıkarmak için çalışmalarına devam edeceği belirtilen Apple’ın, bundan sonraki aşamada da özellikle LTE desteğine öne çıkaracak reklam videoları yayınlaması bekleniyor. Yeni videolar paylaşıldığında sitemizde yer vereceğiz. Şu an için paylaşılan videoları ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

https://youtu.be/h0rHFA8MeAE

https://youtu.be/ArNKCc8Ug6Q

https://youtu.be/hkXtgVmLh3s

https://youtu.be/B-KrYa-lKA4

İlginizi Çekebilir: iPhone X İçin Beklenmedik Sorunlar Gündeme Gelebilir

İLGİLİ HABER:  Şarj Sorununu Çözen watchOS 7.3.1 Yayınlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?