Apple, Türkiye’de Açacağı Yeni Şube için Çalışanlar Arıyor

0
615

Apple’ın Türkiye’deki ilk mağazası geçtiğimiz yıl Nisan ayında İstanbul’da açılmıştı ve mağazanın açılmasından sadece birkaç ay sonra yine İstanbul’da bir mağaza daha açıldı. Ancak Apple’ın Türkiye’de bulunan bu iki mağazası yeterli olmuyor, çünkü bu mağazalardan teknik destek almak isteyen kullanıcılar randevu bile bulamıyorlar.

Apple tarafından henüz yeni mağazanın hangi ilde açılacağına dair kesin bir bilgi verilmesede, muhtemelen yeni mağazası Ankara ya da İzmir’de açılacak.

Apple İş İlanı Açtı

Apple’ın bugün kendi resmi sitesinde açtığı iş ilanında ‘Mağaza Lideri, Kurumsal Müşteriler Uzmanı, Pazar Lideri” sıfatlarına sahip çalışanlar aradığı belirtiliyor. Açılan iş ilanlarında da hangi Apple mağazasında çalışacakları ya da mağazanın nerede olacağına dair bir bilgi içermiyor, ancak bu ilan açılacak olan yeni mağazanın ayak sesleri diyebiliriz.

Apple‘ın Türkiye’de daha çok mağazaya ihtiyaç duyduğunu biliyoruz, hatta bu ihtiyacı kapatmak adına Apple‘ın üçüncü parti firmalara da yetki vereceğine dair bazı bilgiler sızdırıldı ancak ne kadar gerçek olduğu tartışılır.

Sizde Apple’da çalışmak istiyorsanız iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?