Apple Sunucularının Fişi Çekilirse Ne Olur? Cevap Apple’dan Geldi.

0
64

Apple artık bir dünya markası haline geldi. Her sene yapılan marka değerleri sıralamalarında uzun yıllardır ilk sırada yer alan teknoloji devi, birçok teknoloji kategorisinde de ilk sırada yer alıyor. Akıllı telefonlarda da Samsung’un hemen arkasında yer alan markanın ne derece başarılı olduğunu ise WWDC 2017 etkinliğinde bir kez daha gördük.

Birçok yeni teknolojinin sunulduğu WWDC 2017 etkinliğiyle beraber bir yandan da Apple, dünyada ne kadar önemli bir yere geldiğini gösteren paylaşımlarda bulundu. Markanın bunun için yayınlandığı video ise aslında her şeyi ortaya koymakta.

Apple Kıymet Videosu

Apple tarafından yayınlandığı iddia edilen ve kıyamet videosu olarak değerlendirilen kısa video Apple’ın geldiği konumu eğlenceli bir şekilde ele alıyor. Videoda Apple’ın sunucularının fişinin çekildiğinde nasıl bir durumun yaşanacağı mizahi bir şekilde ele alınıyor. Yayınlanan videoda biraz abartılı bir anlatım olsa da şu an ki durum değerlendirilecek olursa, benzer bir olaylar dizisinin yaşanabileceğini de söylemek yanlış olmaz.

Öyle ki Apple’ın cihazlarının dünya üzerinde ne kadar kullanıldığını ve yazılımlarının da ne kadar geçerli olduğunu düşünecek olursak videonun pek de gerçek dışı olmadığını söylemek yanlış olmaz. WWDC 2017 etkinliğine de damga vuran videoyu izlemek isterseniz videomuz ise hemen aşağı da yer alıyor. Bu arada görüşleriniz de bizim için oldukça önemli. Siz video hakkında neler düşünüyorsunuz? Apple gerçekten bu kadar önemli bir marka mı?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?