Apple Store Randevusu Nasıl Alınır ?

0
972

Apple Store‘dan randevu almak istediğiniz zaman bir çok sorunla ve zorlukla karşılaşmanız muhtemel. iPhone, iPad, iMac, Macbook gibi ürünlerinizin herhangi biriyle karşılaştığınız problemlerin çözümü Genius Bar’da olabilir. Örneğin kırılan bir iPhone ekranının değiştirilmesi, iPhone’da pil sorunları ve daha bir çok sorunun çözümü mümkün. Hatta garanti dahilinde karşılaştığınız sorunları ücretsiz şekilde tamir ettirebilirsiniz.

Apple Store’dan Randevu Nasıl Alınır ?

Apple Store’dan randevu almak için bir çaba sarf etmeniz gerekiyor. Apple’ın resmi sitesi üzerinden alacağınız randevular için en uygun saat 00.00’dan hemen sonra. Ama unutmayın randevular genelde dakikalar içerisinde bitiyor. Sizinde bu konuda çok hızlı davranmanız gerekiyor. Genelde Apple Uzmanı olarak yaptığımız denemelerde 00.00’dan hemen sonra sayfayı yenilediğimizde her seferinde randevu alabildik. Ancak bütün randevular tahmini olarak 5 dakika içerisinde tükendi.

 1. http://www.apple.com/tr/retail/geniusbar/ adresine girin
 2. Hemen yardım alın başlığına tıklayın
  Apple Randevu Almak-1
 3. Karşınıza gelen ekrandan hangi ürün için yardım almak istiyorsanız o ürünü seçin
  Apple Randevu Almak - 2
 4. Onarımlar ve Fiziksel Hasar başlığını seçin
  Apple Randevu Almak - 3
 5. Açılan seçeneklerden sorununuzu bulun, sorununuz bu başlıklar arasında yoksa ” Konu Başlığı Listede Yok ” seçeneğine tıklayıp, sorununuzu anlatın
  Apple Randevu Almak - 4
 6. Açılan sayfadan e-posta adresinizi girin, daha sonra Apple Store’a götürmek istediğiniz üründen e-mailinize girin ve maildeki iOS Tanılama butonuna basın.
  Apple Randevu Almak - 5
 7. Ardından istediğiniz yerden randevunuzu alın.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?