Apple Store Çalışanlarına Apple Watch %50 İndirimli Verilecek ve Çalışanlar Müşterilerini Yeni Tişörtlerle Karşılayacaklar

0
1097

Tim Cook yaptığı açıklamada  Apple Watch için alüminyum ve paslanmaz çelik modellerini çalışanlarına %50 indirimli vereceklerini duyurdu ve indirimin 90 gün süreceğini belirtti. 

Ve, Apple Store çalışanları Apple Watch ön siparişine başlanacağı 10 Nisan’da yeniden tasarlanan özel tişörtleri ve gömlekleri giyecekler. Yeniden tasarlanan bu tişörtlere ve gömleklere MacRumors ulaştı. Bundan sonra Apple Store çalışanlarının giydiği mevcut parlak mavi tişörtlerin yerini daha koyu, lacivert renkli tişört ve gömlekler almış olacak.  

Çalışanlara hem polo tişört hem de gömlek dağıtılmış ve 10 Nisan’da giymeleri talimatı verilmiş.

Apple’ın bu kararı bu yıl verdiği ikinci gardırop değişimi. Daha önce tişörtlerin orta kısmında yer alan Apple logosu bunun yerine sol tarafa ve kalbin üstüne denk gelecek şekilde dizayn edilmişti ve polo tişörtler ve gömlekler yeniden dağıtılmıştı. Apple’ın bu kararının arkasında Angela Ahrendts’ın olduğu söyleniyordu ve yinelenen bu kararın arkasında da onun olduğu konuşuluyor.

Apple Watch’la birlikte Apple’ın daha lüks bir sunum için böyle bir karara gittiği düşünülüyor. Apple Watch için Apple Store çalışanlarının sıkı bir eğitimden geçtikleri de biliniyor.

Apple Watch 10 Nisan’dan itibaren Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri’nde ön satışa sunulacak.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?