Apple Store Bakıma Alındı – Yeni Ürünler Geliyor

0
203

O çok beklediğimiz ana sadece birkaç saat kaldı. Apple bu sene virüse rağmen Eylül ayını boş geçmeyecek ve Time Files isimli özel etkinliğini düzenleyecek. Etkinlik kapsamında firmanın yeni ürünlerinin tanıtılması bekleniyor.

iPhone 12 için hala durum net değil ama yeni akıllı saatler ve tabletlerin geleceğini biliyoruz. Bu noktada her sene olduğu gibi Apple, etkinliği için düzenlemelere de başladı. Çok kısa bir süre önce Apple Store sayfasının erişimi askıya alındı.

Apple Store Yeni Ürünlerle Güncellenecek

Apple Store sayfasının bakıma alınmış olması, artık Apple’ın yıllık rutinleri arasında gösterilebilir. Neredeyse her sene yanı şey yapılıyor ve tanıtımdan birkaç saat öncesinde resmi satış sayfası bakıma alınıyor.

Bu şekilde eski ürünler için stoklarda düzenlemeler yapılıyor. Eski stoklar düzenlendiği gibi yeni ürünlerin de satış sayfaları sitede yayınlanıyor. Hangi üründen satıştan kalkacak hangi ürün satışa çıkacak gibi detayları alabiliyoruz.

Apple Store

Türkiye saatiyle 20:00 sıralarında düzenlenecek olan Time Files etkinliği sırasında Apple Store yeniden erişime açılacaktır. Tabii ki bu sefer yeni Apple ürünleri ve eski ürünler için yapılan düzenlemelerle beraber yayınlanacak.

Hangi ürünlerin tanıtılacağı noktasında biz de merakla bekliyoruz. Apple’ın belli başlı sürprizlere adım atabileceği ama iPhone 12 modellerinin gelmeyeceği iddia ediliyor. Bakalım nasıl gelişmeler yaşanacak ve hangi ürünler gelecek? Tanıtımla beraber biz de yeni ürünleri yayınlamaya başlayacağız.

Önceki İçerikSahte Apple AirPods Kulaklıklar Operasyonla Ele Geçirildi
Sonraki İçerikAirPods Studio Tanıtım Öncesi Görseliyle Sızdı
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?