Apple Pencil 3 Videosu Sızdırıldı! İşte Yeni Kalem

0
284

Apple’ın etkinliği için gün sayıyoruz desek yeridir. Sadece 4 gün sonra yeni ürünler ortaya çıkacak. Tabii ki odaklandığımız nokta yeni iPad modelleri olacak. Özellikle Pro modelleri için söylentiler çok ciddi bir güç artışı olacağı konusunda. Fakat etkinlikte bazı aksesuar serilerini de görme fırsatını elde edeceğiz. Bu aksesuarlar içerisinde yeni tablet modellerine eşlik edecek olan Apple Pencil 3 serisinin de olması bekleniyor.

Yeni akıllı kalemin nasıl özellikleri olacağı net değil ama sızıntıları bir bir gelmeye devam ediyor. En son kalemin görsellerinin ortaya çıktığı söylenmişti. Şimdi ise yeni akıllı kalemden video sızdı.

İlginizi Çekebilir: AirPods 3 için Sevindirici Gelişme! Yeni Foto Geldi

Apple Pencil 3 Videosunda Nasıl Detaylar Var?

Apple’ın üretim tesisine çok yakın olduğunu söyleyen bir kaynaktan gelen bilgilere göre yeni seri, için hazırlıklar tamam. Kalemin videosuna baktığımızda da öyle çok büyük bir değişim söz konusu değil gibi gözüküyor.

Akıllı kalemde tek tarafında düz bir taraf tercihi yapılacak. Bu tasarım da yeni bir tasarım değil. Daha önce kullandığımız bir tasarım. Uç kısmında da çok büyük bir değişim olmayacağını söyleyebiliriz.

Uç kısımda kullanılan teknoloji de hemen hemen aynı teknoloji olacak gibi duruyor. Tabii ki tasarım aynı diye teknoloji de aynı olacak demek yanlış oldu. Bel ki bu kısımda farklar olabilir.

Apple Pencil 3

Ayrıca kalemin diğer teknolojilerinde de nasıl bir değişim olacağını zamanla göreceğiz. Belki şarj sisteminde bir fark olabilir. Taşıma sistemi konusunda bir fark olabilir.

Bunlar için Apple Pencil 3 tanıtımını gördüğümüzde bir daha konuşacağız. Erken konuşup sonra yanılmayalım. Yazıyı bitirmeden önce bir ufak detaydan da söz etmek gerekli. Bu ufak detay yeni akıllı kalemlerin çok fazla sızıntısının gelmesi.

Kalemler adeta ortaya çıktı desek yeridir. Apple’ın sızıntıları kasıtlı yaptığı ve özellikle aksesuarlar üzerinden sızıntılara izin verdiği iddia ediliyor.

Sönük kalan etkinlik haberlerinin canlanması ve yeni etkinliğe ilgi çekilmesi için böyle bir şey yapıldığı iddiası var. Tabii ki doğru mu değil mi belirlememiz mümkün değil.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?