Apple Müziği 4 ay ücretsiz kullanabilirsiniz

0
730

Apple Müzik; içerisinde 75 milyon parçanın bulunduğu çok büyük bir arşive sahip olan bir platform. Apple Müzik içerisinde Albümler, Radyo kanalları, podcastlar da var. Reklamsız kullanım da ayrı bir avantaj. Normalde öğrenciler için aylık 6.99 TL normal kullanıcılar için de aylık 13.99 TL’ye abone olunabiliyor. Tüm ailenizde 20.99 TL’ye Apple Müziği kullanabilirsiniz. Yeni müşteriler için ilk 3 ay ücretsiz deneme hakkı veriliyor. Ancak Apple ve Mediamarkt arasında yapılan bir anlaşma var. Bu anlaşmaya göre MediaMarkt kupunu kullanarak Apple Müziğe kayıt olduğunuzda 4 ay ücretsiz kullanım hakkınız oluyor.

Aşağıdaki link üzerinden Apple Müziğe kayıt olursanız 4 ay ücretsiz Apple Müzik kullanımı hesabınıza aktarılıyor:

LİNK

  • Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra açılan “Apple Müzik Kodu Al” yazısına tıklayın.
  • Gelen ekranda “Şimdi Kullan” butonuna dokunduktan sonra, diğer adımları tamamlayın.

Apple ilk 4 ay sizden herhangi bir ücret talep etmiyor. Ancak 4 ayın sonunda hala aboneliğinizi iptal etmezseniz aylı ücret kesilmeye başlıyor. Bu yüzden eğer 4 ayın sonunda ücretli kullanıma geçmek istemiyorsanız, süre bitimine birkaç gün kala aboneliğinizi iptal etmeyi ciddi olarak düşünmelisiniz.

Apple müzik için internet bağlantısı gerekli mi?

Apple müzik online bir servis olduğu için internet bağlantısı gerekli. Ancak şarkıları indirip internetiniz olmadığı zamanlarda da onları dinleyebilirsiniz. Yani Apple Müzik OFFLINE olarak da çalışmakta.

Apple müzik sadece iPhone’larda mı kullanılıyor?

Hayır. Windows bilgisayarlarınızda, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz gibi Apple’a ait tüm platformlarda da Apple Müzik servisi kullanılabiliyor.

Apple Müziği ücretsiz kullanmanın başka yolları var mı?

Apple Müziği süresiz olarak ücretsiz kullanmanın bilinen bir yöntemi yok. Ancak bu yazımızda bahsettiğimiz gibi bir yöntemle 4 ay ücretsiz kullanmak mümkün. Aşağıdaki yazımızdaki yöntemleri kullanarak da bu süreyi biraz daha uzatabilirsiniz:

İLGİLİ HABER:  Apple Music'te çalma listeleri arkadaşlarla nasıl paylaşılır?

Apple müzik ücretsiz kullanma yöntemleri

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?