Apple Music’in iOS Kullanıcılarına Tanıtımı Böyle Yapılacak

0
575

Geçtiğimiz günlerde geliştiriciler için kullanıma sunulan iOS 8.4’ün son betası sonrasında bazı geliştiriciler Müzik uygulamasında “Welcome to Apple Music” şeklinde bildirim aldıklarını belirttiler. Apple Music ile ilgili ilk görsel olan bildirim Apple Music yayını üzerinde de çalışıldığını gösteriyor.

Bazı 8.4 betayı deneyenler eski müzik uygulamasında da bildirimi aldıklarını belirtti. Bu tanıtıcı bildirimler gösteriyorki Apple iOS kullanıcılarını Apple Music’e kayıt olmaları için cezbediyor hem bireysel hem de aile paketiyle birlikte.

applemusic1

Fakat 8.4 beta kullanan herkes bu bildirimleri almıyor. Fakat, Macrumors’un haberine göre Müzik uygulaması açıldığında, bazı kullanıcılar 3 aylık deneme sürümünü başlatabildiklerini söyledi fakat Apple Muzik servisleri Haziran 30’una kadar çalışmayacak.

applemusic2

Apple Music bildirimine tıkladığınız zaman başka bir sayfa açılıyor ve aylık 10$ olan bireysel paketi veya aylık 15$ olan aile paketinden birini seçebiliyorsunuz ama aslında kayıt olma gibi bir imkan yok şu noktada. Herhangi bir seçeneğe tıkladığızda ise sayfa kayboluyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?