Apple, iPhone Kutu İçeriği için Anket Başlattı

0
1252

Bir telefon aldığınızda, standart olarak sunulacak kutu içeriği bellidir. Kutunun içerisinde şarj cihazı, şarj kablosu ve kulaklık olmazsa olmazlar arasındadır. Fakat Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone 12 için ortaya atılan iddia, tüm bu bildiklerimizi unutturdu ve bizi çok şaşırttı.

Sağlam kaynaklardan gelen bilgilere göre iPhone 12 akıllı telefonunun kutusunun içerisinde şarj aleti çıkmayacağı söylenmişti. Kutuda sadece şarj kablosunun yer alacağı bilgisi verildikten sonra Apple ciddi anlamda eleştiri aldı.

Apple Kutu İçeriği için Anket Yapıyor

Henüz eleştiri getirmek için erken çünkü Apple kutu içeriği konusunda açıklama yapmadı. Hala konu net değil ama gelen bilgiler pek memnun edici değil. Son bilgiler bu iddiaları doğrulayacak nitelikte bilgiler.

9to5Mac sitesi tarafından yapılan habere göre Apple yeni telefon alan kullanıcılar için anket çalışması başlattı. Yeni bir telefon aldığınız zaman, firma size bir anket gönderiyor ve eski şarj aletinizi ne yaptığınızı soruyor. Şarj aletini kullanmaya devam edip etmediğiniz konusunda bilgi alınmaya çalışılıyor.

Üzgünüm ama anket çalışması gösteriyor ki Apple’ın iPhone şarj aletleri için gerçekten bir planı var. Kullanıcıların eski şarj aletlerini kullanmaya devam ettikleri sonucu çıkar ve anket bu şekilde ilerlerse o zaman gerçekten Apple’ın yeni telefonların kutu içeriğine şarj aleti eklememesi durumu gündeme gelebilir.

Böyle bir tercih satışlarda düşüşe, henüz işin başında iPhone 12’nin eleştiri almasına neden olacak. 10-15 bin TL verip bir telefon alıp, bu telefonun kutusundan şarj cihazı çıkmadığını görürseniz sizin tepkiniz ne olur? Özellikleri ne kadar iyi olursa olsun böyle bir telefonu tercih eder misiniz? Siz de yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

İLGİLİ HABER:  iPhone 6S 1 Dolara Satılıyor !

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?