Apple, iPhone 12 Pro Kameralarını Öne Çıkaran Yeni Video Yayınladı

0

Apple’ın tarihinin en iddialı, en çok satan iPhone modeli olma yolunda ilerleyen iPhone 12 akıllı telefonları hala gündemdeki yerini koruyor. Öyle ki Eylül ayında yeni akıllı telefon serisi tanıtılacak ama Apple, hala 12 serisinin üzerine de gitmeye devam ediyor. iPhone 12 Pro modeli için paylaşılan son reklam filmi de bunun kanıtı.

Apple’ın reklam filmlerini hep başarılı buluyorum ama bu kez yayınlanan reklam filminin biraz daha iddialı olduğunu söyleyebilirim. Konu ne derseniz konu yine telefonun kameraları.

İlginizi Çekebilir: iPhone 13 Renk Seçenekleri için İlk Tahminler Gelmeye Başladı

iPhone 12 Pro, Gece Selfie Modunda Nasıl?

Yeni reklam filminin konusu, iPhone 12 Pro ve Pro Max modellerinde yer alan gece modu selfie özelliği. Gece modunda portre selfieler çekmenizi sağlayan özelliğin ne kadar başarılı olduğunu ortaya koyan bir reklam filminden söz ediyoruz.

Reklam filminde bir adam, farklı karanlık ortamlarda selfie çekiyor. Adamın bulunduğu ortamların ortak özelliği ise her seferinde birbirinden karanlık yerlere giriyor olması. Ama ne kadar karanlık bir ortamda olursa olsun, telefon o kadar iyi çekiyor ki selfie sanki gündüz çekilmiş gibi duruyor.

Hatta bana soracak olursanız, gündüz çekilen selfielerden bile daha etkileyici bir selfie olduğunu da söyleyebiliriz. Bir yandan modun olduğunu gösteren reklam filmi,  bir yandan da bu mod ile çekilen görüntülerin ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor.

Çünkü şöyle bir şey var ki videonun içerisinde yer alan fotoğraflar direkt olarak telefonun kamerasından alınan fotoğraflar. Başka bir cihaz kullanılmıyor. Yine iPhone 12 Pro ile çekilmiş olan fotoğraflara yer veriliyor. Artık iPhone 13 akıllı telefonu yolda.

Eylül ayında inşallah yeni telefonları paylaşacağı ve özelliklerini konuşacağız ama şu an için söyleyebileceğim şu ki iPhone 12 serisi uzun süre unutulmayacak. Apple’ın da zaten bu kadar ilgi gören bir seriyi unutturma gibi bir niyeti yok gibi gözüküyor.

Reklam filmleri gelmeye devam edecektir. Reklam filmleri geldikçe biz de sizlere bu eğlenceli videoları aktarmaya devam edeceğiz.

Önceki İçerik[Güncellendi: 11 Temmuz] HD veya Ultra HD TV (4K) Görüntü Kalitesi Ayarları
Sonraki İçerikiOS 15 Beta 1 Batarya Testlerinde Nasıl?
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?