Apple ile Hepsiburada Anlaşması Açıklandı

0
554

Akıllı telefonları satın alma konusunda ilk adresler genelde e-ticaret siteleri oluyor. E-ticaretin artan gücünü düşündüğümüz zaman bu gayet normal karşılanan biri durum olarak belirtilebilir. Haliyle markaların da e-ticaret sitelerine doğru yönelme gösterdiğini görüyoruz. Sürekli yeni anlaşmalar gündeme geliyor. Son olarak ise Apple ile Hepsiburada arasında yeni bir anlaşma imzalandığı açıklandı. Bir süredir Apple’ın bu konuda çalışmalar yaptığı biliniyordu. Sonunda çalışmalar sonuç vermiş gibi duruyor.

Apple için Özel Sayfa Hazırlandı

İki dev tarafından yapılan anlaşma sonrasında Hepsiburada Apple’ın resmi e-ticaret merkezi oldu. Anlaşmanın hemen sonrasında Apple için özel bir sayfa hazırlandığı da açıklandı. Apple Store adıyla hazırlanan sayfada tüm Apple ürünlerinin yer alacağı ve tasarımın da buna göre özelleştirildiği açıklandı.

Apple ile Hepsiburada

Anlaşmanın sonunda ülkemizde Hepsiburada, Apple’ın onayını almış olan lisanslı bir e-ticaret sitesi olarak da ün kazanmış oldu. Oluşturulan özel sayfaya baktığımız zaman ise Apple’ın tüm ürünlerinin yer aldığını görüyoruz. Sadece iPhone akıllı telefonları değil, sayfada Mac, iPad, AirPods kulaklıkları gibi tüm Apple ürünlerinin yer aldığını görüyoruz. Sadece ürünler değil, bunların dışında aksesuarların da satış sayfasında yer aldığını ekleyelim.

Konuyla ilgili olarak Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ tarafından yapılan açıklamayı da ekleyelim. Ünlü isim açıklamasında;

“Apple’ın dünyadaki sayılı, Türkiye’de ise ilk ve tek olarak tercih ettiği yetkili online platform olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimiz özel olarak hazırladığımız sayfa üzerinden bir tıkla, evlerinin konforunda Apple kalitesi ve Hepsiburada güvencesiyle diledikleri Apple ürününü satın alabiliyor. Üstelik bu sayfayı Apple kullanıcılarının alışkın oldukları tasarım ve satın alma yolculuğuna uygun olarak tasarladık.”

İfadelerine yer verdi. Apple ile yapılan anlaşma sonrasında yeni kampanyaların gelip gelmeyeceğini de merak konusu. Telefonlarda ya da diğer ürünlerde belli başlı indirimlerin yapılması söz konusu olabilir. Dönemsel olarak yapılacak olan kampanyaları da takip etmek gerekiyor. Belli dönemlerde Apple ürünleri için özel kampanyalar sunulduğunu görmek mümkün olabilir.

Önceki İçerikiOS 13.3 Public Beta Nasıl Değişiklikler Sunuyor?
Sonraki İçerikApple Watch Akıllı Saat Satışlarında Yine Liderliği Aldı
Uzun zamandır mobil teknolojiler üzerinde çalışmalar yapan ve teknoloji dünyasını yakından takip eden İbrahim, yaptığı çalışmalarla teknoloji dünyasında elde ettiği deneyimleri AppleUzmani.net üzerinden paylaşmakta.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?