Apple HomePod için Yeni Kısa Film Yayınladı

0
61

Uzun bir bekleyişin ardından satışa çıkan HomePod, piyasaya hızlı bir giriş yapmayı başardı. Rakamlar açıklanmış değil ancak satış rakamlarının da istenen seviyeye geldiği belirtiliyor. Ülkemizde de henüz satışa çıkmayan cihazlar için pazar çalışmaları ise devam ediyor. Son olarak Apple HomePod modeli için kısa bir film daha yayınladı. Spike Jonze tarafından yönetilen ve müzisyen/dansçı olan FKA Twigs’in oynadığı kısa film, akıllı hoparlörün yeteneklerini ortaya çıkarıyor.

HomePod Kısa Filminde Yer Alan Detaylar Neler?

Videoda FKA Twigs eve geliyor ve Apple’ın akıllı hoparlöründen onun istediği şarkıyı çalmasını istiyor. Müzikle beraber ünlü isim dans yeteneklerini sergilemeye başlıyor. Sadece dans yeteneklerini ortaya koymayan ünlü isim, bu sırada Apple’ın hayal gücünü genişlettiğini vurgulayan bazı bilinç altı detaylarında da dikkat çekiyor.

Spike Jonze tarafından hazırlanılmış olan video 4 dakikadan oluşuyor ancak Apple’ın reklamları içerisinde en etkili olanlarından biri olarak dikkat çekiyor. Adweek tarafından da oldukça başarılı reklam filmlerinden biri olarak değerlendirilen yeni çalışmanın, 60 saniyelik versiyon olarak televizyonlara da uyarlanacağı belirtiliyor.

HomePod için güzel bir pazar çalışması olarak değerlendirebileceğimiz reklam filminin, devam çalışmaları içinde çoktan çalışmaların başladığı belirtiliyor. Apple’ın akıllı hoparlörü için daha ne gibi çalışmalar yapacağını göreceğiz. Yeni videolar ya da benzeri çalışmalar geldikçe sitemizden paylaşacağız.

Önceki Haber:Efsane Devam Ediyor! Asphalt 9: Legends iOS için Yayınlandı! Özellikler ve Detaylar

İLGİLİ HABER:  iOS 14.5 Beta 3 Geldi Ama Neyi Değiştirdi?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?