Apple Beats Kulaklıklar için Yeni Detaylar ve Görseller

0
123

Geçtiğimiz hafta içerisinde Apple’ın kullanıcılarına sunmak için yeni bir kulaklık üzerinde çalıştığı açıklanmıştı. Samsung’un AKG kulaklıklarında elde ettiği başarı sonrasında, markanın bu kez kulak üstü bir kulaklık modeli sunacağı yönünde bilgiler elde etmiştik. Bunun için Beats ile çalışacağı ancak bu kez kendi adıyla ve kendi logosuyla kulaklıkları satışa çıkaracağı belirtilen Apple’ın, kulaklıkları hakkında yeni bilgilerde gelmeye devam ediyor. Bu kez kulaklıkların görselleri ve sistem özellikleri konusunda bazı önemli detayların paylaşıldığını görüyoruz.

Apple Kulaklıklarında Gürültü Engelleme Sistemi

Apple Beats kulaklık modelleri için hazırlanan görselleri yazımıza ekleyeceğiz. Bunun dışında sistem özellikleri konusunda ortaya çıkan yeni detaylardan söz edelim. Buna göre kulaklıkların aktif gürültü engelleme sistemine sahip olacağından söz ediliyor.

Apple Beats Kulaklıklar

Çevre seslerini algılayacak ve buna göre seslerde düzenlemeler yapacağı belirtilen kulaklıkların, Apple’ın W1 setinin güncellenmiş yongalarını taşıyacağı ve Apple ürünleriyle anında bağlantı kurabilecekleri belirtiliyor.

Bunun dışında Siri desteği bulunacak olan kulaklıkların, su geçirmez olacağı ve katlanabileceği de söz ediliyor. Doğrudan Apple’ın adı ile geleceği belirtilen kulaklıkların bu özelliklerle beraber, iPhone modellerine birebir uyumlu olacağı ve hatta bazı modeller için kutudan çıkan kulaklık modelleri olabileceği de söz ediliyor.

Apple Beats Kulaklıklar

Yani bu kulaklıkların, telefonların yanında verilen kulaklıklar olduğunu görmek mümkün olacak. Bunun için katlanabilir tasarım kullanılacağı konusunda bilgiler var. Tüm bu detaylarla beraber hazırlanan konsept görsellerini de yazımıza ekleyelim.

İlginizi Çekebilir: Efsane Devam Ediyor! Asphalt 9: Legends iOS için Yayınlandı! Özellikler ve Detaylar

İLGİLİ HABER:  Apple Yeni Müzik Hizmetinde Üç Aylık Ücretsiz Deneme Fırsatı Yer Alacak

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?