Apple, Beats Fit Pro Kulaklıklarını Duyurdu! Fiyatı Ne?

0
168

AirPods Apple kullanıcıları için tek kaliteli alternatif değil. Apple kullanıcılarının yine Apple bünyesinde bulunan Beats ürünlerini tercih etmesi de mümkün. Tıpkı AirPods modellerine yeni seriler eklendiği gibi bu serilere de yeni modeller ekleniyor. Geçtiğimiz saatlerde işte Beats serilerine eklenen bir model daha gördük. Apple, Beats Fit Pro kablosuz kulaklık modelinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Markanın yaptığı tanıtımla beraber AirPods Pro serisine yeni bir alternatif ortaya çıkarken, bir süredir yenilenmesini beklediğimiz Beats ailesi de iddialı bir üyeye kavuşmuş oldu. Peki Apple’ın yeni kulaklıklarında kullanıcılara neler sunulacak?

İlginizi Çekebilir: iPhone için Kaza Algılama Sistemi Üzerinde Çalışılıyor

Beats Fit Pro Özellikleri ve Fiyatı

Uzun bir sap kısmı bulunduran tasarım yerine, üst kısımda kulakçıklarının olduğu bir tasarıma sahip olan kulaklıklar, yine silikon uçlarla beraber geliyor. Kulaklığın tam ortasında bir Beats logosunun yer aldığını görüyoruz. Çekilen renge göre de logonun rengi de değişiklik gösteriyor.

Burada kulaklık için Mor, Gri, Beyaz, Kırmızı ve Siyah gibi renk seçenekleri var. Logoda renklere göre değişik renklerde gelmekte.

Beats Fit Pro teknik özellikler açısından bakıldığı zaman ise AirPods Pro modellerinden geri kalmıyor. İçerisinde Apple’ın H1 çipinin yer aldığı kulaklıkta, hem ANC yani aktif gürültü engelleme teknolojisi hem de şeffaflık modu özelliği bulunuyor.

Beats Fit Pro

Şeffaf modu açık hale getirdiğiniz zaman dışarıdaki sesleri çok rahat bir şekilde duyabiliyorsunuz. Bu iki modu kapalı konuma getirdiğiniz zaman ise uyarlamalı eşitleme modu adı verilen bir mod devreye giriyor.

Eşitleme modu da çevre seslerine göre kulaklık seslerini ayarlayabiliyor. Ayrıca üst segment AirPods modellerinde olduğu gibi uzamsal ses desteğinin de bu seride yer aldığını belirtelim. Tam anlamıyla üst segment tüm özellikleri destekleyen kulaklığın pil ömrüne de diyecek yok.

Beats Fit Pro, 7 saate kadar pil ömrü sunuyor. Kutuyla beraber de bu süre 30 saate kadar çıkıyor. Üstelik pil için hızlı şarj desteğinin de bulunduğunu ekleyelim. Hızlı şarjı kullanarak 5 dakika içerisinde 1 saatlik kullanım ömrü elde edebiliyorsunuz.

Tüm bu ayrıcalıklı özellikleriyle öne çıkan Beats Fit Pro serisinin fiyatı ise 199 dolar olarak açıklandı. 7 Aralık’ta satışta olacak olan kulaklıkların ülkemiz fiyatları daha belli değil.

Önceki İçerikiPhone için Kaza Algılama Sistemi Üzerinde Çalışılıyor
Sonraki İçerikiOS 15.0.2 Dönüşleri için İmzalar Durdu
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?