Apple Bağdat Caddesi Mağazasının Açılış Tarihi Belli Oldu

0
109

Doğu Avrupa’nın en büyük Apple Store’u olacağı açıklanan Apple Bağdat Caddesi mağazası için sona gelindi. İlk duyuru geçen hafta içerisinde yapılmıştı. Yapılan bu ilk duyurunun ardından Apple’ın söylediği mağazanın hazır olduğu olmuştu.

Her şey hazır olsa ve mağaza tamamlanmış olsa bile yeni Apple Store için açılış tarihi de kesin olarak ortaya çıkmamıştı. Bu konuda Apple’ın yapacağı açıklamaları merakla beklerken, sonunda tarih konusunda bir paylaşım geldiğini gördük.

Bu paylaşımla beraber hem açılış tarihi duyuruldu hem de mağaza içerisinden bazı görseller de ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilir: Yeni 16 inç MacBook Pro Tanıtıldı! Özellikleri Nasıl?

Apple Bağdat Caddesi Mağazası 22 Ekim’de Açılıyor

Apple’ın resmi açıklamasına göre yeni mağaza, 22 Ekim’de kapılarını açacak. 22 Ekim yani Cuma günü saat 10:00’da açılış yapılacak.

Tüm müşterilerin ilk gündem mağazayı ziyaret etmesi de mümkün olacak. İlk günden yeni ürünler için denemeler yapılabilecek ve ürün deneyim bölümleri ziyaret edilebilecek.

Müşterilerin kullanacağı alanın 2 katlı olduğunu vurgulayan Apple’ın, bu yeni mağaza ile beraber ilgi çekeceği kesin.

Zaten böyle bir mağazanın açılması bekleniyordu çünkü Apple’ın resmi mağaza sayısı gerçekten oldukça az.

Apple Bağdat Caddesi mağazası

Ülkemizde çok sınırlı olan resmi mağazaların sayısı Apple Bağdat Caddesi mağazası sonrasında da artmaya devam edecek gibi duruyor. Sadece İstanbul içerisinde değil, asıl olarak İstanbul dışında da atılacak olan adımları beklemek lazım.

Yakın zamanda farklı illerde de Apple Store açılacağı konusunda iddialar gelmişti. Fakat tıpkı Apple Bağdat Caddesi mağazasında olduğu gibi bu iddialar için kesin konuşmak mümkün değil. Önce Apple’ın resmi açıklamalarını görmek lazım. Yoksa Bağdat Caddesi mağazası için de yaklaşık 1-1,5 ay kadar öncesinde iddialar ortaya çıkmıştı.

Ama resmi açıklama gelene kadar durum netlik kazanmamış ve açılış tarihi de net olarak öğrenilememişti. Şimdi bunları da öğrenme fırsatını elde etmiş olduk.

Önceki İçerikYeni 16 inç MacBook Pro Tanıtıldı! Özellikleri Nasıl?
Sonraki İçerikApple Parlatma Bezi Fiyatına Rağmen Tükendi
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?