Apple Arcade için Yeni Oyun SpongeBob: Patty Pursuit!

0
87

Apple Arcade oyun servisini kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız ne kadar eğlenceli olduğunu görmüşsünüzdür. Servis oyun deneyimini iyileştirmek adına her şeyi içeriyor. En güzel yanı ise Apple Arcade için sürekli yeni oyunlar geliştiriliyor olması.

Apple bu konuda çok fazla yatırım yapıyor. Firmalarla anlaşmalar yapıyor, kendi bütçe desteğiyle oyun geliştiricilere başvuruyor ve oyuncuların dikkatini çekmek için kampanyalara yer veriyor. Servisin geliştirilmesi için her yol deneniyor.

Biz de bu gelişim sürecini sizlere aktarmaktan mutluluk duyuyoruz. Neden bunlardan bahsettik çünkü yeni bir oyunla daha Apple Arcade genişledi. Bu kez SpongeBob: Patty Pursuit oyunu sadece Apple’ın oyun servisi için sunuldu. SpongeBob eğlencesi dijitale taşındı.

SpongeBob: Patty Pursuit Oyununun Konusu Ne?

SpongeBob çizgi film serisini izleyenler ve beğenenler SpongeBob: Patty Pursuit oyunundan çok memnun kalacak. Çünkü yapım, çizgi filmi dijitale taşıyor. Görseller ve grafikler tıpkı çizgi film sahnesindekiler gibi. Bu yapının korunması zaten oyunun sevilmesini sağlayacak.

Sanki siz de çizgi filmin içerisindesiniz ve baş karakterimizi hareket ettiriyorsunuz. Biraz oyunun konusundan da söz etmek istiyorum. Yapımda baş karakterimiz olan Sünger Bob’u kontrol ediyoruz. Bikini Kasabasında mücadelemiz başlıyor.

SpongeBob Patty Pursuit

Yengeç Burger formülü çalmak isteyen Plankton Sünger Bob’un arkadaşlarını kaçırıyor. Oyun böyle başlıyor. Plankton ve onun yardımcıları olan kuzenleri kahramanımızın arkadaşlarını kaçırıyor ve formülü ele geçirmek istiyor. Sünger Bob durmuyor elbette.

Biz de ana karakterimizi kontrol ederek Plankton’un robotunu takip ediyoruz. Çeşitli engeller ve düşmanlarla karşı karşıya kalıyorsunuz. Haritada ilerlerken ve robotu takip ederken bu düşmanları etkisiz hale getirmeniz gerekiyor.

Bir yandan engellerle uğraşıyorsunuz bir yandan ise Plankton’un yardımcılarını etkisiz hale getirerek kovalamacaya devam ediyorsunuz. Eğlenceli mi? Kesinlikle çok eğlenceli bir oyun. Sürükleyici mi?

SpongeBob Patty Pursuit

Bence başladığınız zaman en az birkaç seviyeyi geçmeden oyunu bırakamayacaksınız. Bu kadar anlattık oynanışı merak etmiş olabilirsiniz. Bu yüzden SpongeBob: Patty Pursuit oynanış videosunu da ekliyorum. Oynanış videosu, tüm anlattıklarımızı pekiştirecek ve oyunun yapısını daha iyi anlamanızı sağlayacak.

Önceki İçerikDüşük Fiyatlarla iPhone XR Satışa Açıldı
Sonraki İçerikİndirimli iPhone SE 2020 Almak Mümkün
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?