Apple Arcade için Beklenen Güncelleme Geldi

0
157

Apple’ın yeni oyun servisi Apple Arcade kullanım açıldı. Aylık belli bir ücret karşılığında kullanıcılara sunulacak olan servis ülkemizde de kullanıma açıldı. iOS 13 kullanan cihazlarda direkt olarak öne çıkan servisin, zaman içerisinde yeni oyunlarla güncelleneceği de açıklanmıştı. İşte bu noktada beklenen güncellemeler de bir bir açıklanmaya başladı. Kısa süre önce yapılan açıklama sonrasında Apple Arcade için yeni oyunlar duyuruldu.

Bu noktada servise 4 yeni oyunun eklendiği açıklandı. Sürekli olarak oyun sayısının artmasını beklediğimiz servisin bundan sonraki aşamalarda hangi oyunları kazanacağı konusunda bilgiler ortaya çıkmış değil. Kesin olan ise yeni oyunların gelmeye devam edeceği.

Apple Arcade Yeni Oyunları Hangileri?

Servisin kazandığı ilk oyun The Bradwell Conspiracy oyunu oldu. 3 boyutlu oynanış yapısıyla dikkat çekecek olan oyunun, birinci şahıs nişancı oyunlarına en iyi örneklerden biri olduğunu söylemek gerekiyor.

İkinci oyunumuz kısmında ise Redout Space Assault karşımıza çıkıyor. Uzay savaşlarının konu edineceği oyunda amacınız, oyun korsanlarını avlamak. Uzay korsanlarına karşı mücadele edeceğimiz yapımda, biraz daha fütüristik bir yaklaşım karşımıza çıkıyor.

Apple Arcade sistemine dahil olan yapımlardan bir diğeri ise Nightmare Farm yapımı oldu. Titular çiftliğinde yiyecek hazırladığınız ve mahsul yetiştirmeye çalıştığınız yapımda yine oldukça dikkat çekici seriler arasında yer alıyor.

Dikkat çeken yeni yapımlardan bir diğeri de Pilgrims oyunu. Oyuncuların birbirleriyle yardımlaşarak oynayacakları yapımda yine oldukça eğlenceli yapımlar arasındaki yerini almış durumda.

Apple Arcade için açıklanan 4 yeni yapım bu şekilde. Sürekli olarak güncellenmeye devam etmesi beklenen servisin bundan sonraki aşamalarda da dörtlü ya da beşli paketler olarak yeni oyunlar sunacağı bilgisi var. Servise eklenecek olan yeni oyunların hangileri olacağı kısmında ise kesin bilgiler bulunmuyor.

Fakat Apple’ın sürekli olarak yeni anlaşmalar yaptığını da biliyoruz. Firma yeni anlaşmalarla beraber büyük oyuncu firmalarını servisine çekmeye çalışıyor. Bu yönde yapılacak olan atılımların neler olduğunu zaman gösterecek. Yeni bir oyun eklendiği zaman, sitemizde yer vereceğiz.

Önceki İçerikiPhone 11 Modelleri için Satış Tahminleri Açıklandı
Sonraki İçerikmacOS Catalina 10.15 Final Sürümü Yayınlandı
Uzun zamandır mobil teknolojiler üzerinde çalışmalar yapan ve teknoloji dünyasını yakından takip eden İbrahim, yaptığı çalışmalarla teknoloji dünyasında elde ettiği deneyimleri AppleUzmani.net üzerinden paylaşmakta.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?